Services - 7920-2022
Roumanie-Botosani: Services sylvicoles
2022/S 005-007920
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contract prestari servicii pentru silvicultura - impaduriri si pepiniere D.S. Botosani
Numéro de référence: 11586/23.12.2021
II.1.2)Code CPV principal
77200000 Services sylvicoles
II.1.4)Description succincte:
Contract prestari servicii pentru silvicultura - impaduriri si pepiniere. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 6-a zi dinaninte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 9 zile
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 1 925 510.00 RON
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour nombre maximal de lots: 5
Nombre maximal de lots pouvant être attribués à un soumissionnaire: 2
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere O.S. Dorohoi
Lot nº: 3
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Contract prestari servicii Impaduriri+pepiniere Dorohoi conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri I O.S. Flamanzi
Lot nº: 4
Contract prestari servicii Impaduriri I Flamanzi conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri II si pepiniere O.S. Flamanzi
Lot nº: 5
Contract prestari servicii de impaduriri II si pepiniere O.S. Flamanzi conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere O.S. Botosani, O.S. M.Eminescu, O.S. Trusesti
Lot nº: 1
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere O.S. Darabani
Lot nº: 2
Contract prestari servicii Impaduriri+pepiniere Darabani conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini