Nous sommes heureux de vous annoncer que la nouvelle version du portail TED sera déployée le 29 janvier 2024 (date indicative à confirmer). Vous souhaitez découvrir les nouvelles fonctionnalités, les améliorations et les incidences sur les utilisateurs? Nous vous invitons à consulter notre article pour en savoir plus sur les principaux changements et les nouvelles fonctionnalités.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
4e atelier avec les réutilisateurs de données TED le 14 décembre 2023: les inscriptions sont ouvertes
Fournitures - 10867-2022
Pologne-Łódź: Mobilier de bureau
2022/S 006-010867
Avis de marché
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Dostawa wyposażenia meblowego dla Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi – meble do pomieszczeń administracyjnych i sal konferencyjnych
Numéro de référence: 1/DIR/UŁ/2022
II.1.2)Code CPV principal
39130000 Mobilier de bureau
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wyposażenia meblowego dla Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy.
Przedmiot zamówienia podzielono na dwie części:
Część 1. Meble do pomieszczeń administracyjnych;
Część 2. Meble do sal konferencyjnych;
Zamawiający dopuszcza składanie ofert przez jednego Wykonawcę na każdą z części zamówienia.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Meble do pomieszczeń administracyjnych
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
39110000 Sièges, chaises et articles assimilés, et pièces connexes
39143110 Lits, literie et tissus d'ameublement spéciaux
39150000 Mobilier et équipements divers
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia meblowego dla pomieszczeń administracyjnych Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi - zgodnie z Załącznikiem 2a do SWZ
Meble do sal konferencyjnych
Lot nº: 2
Przedmiotem zamówienia jest: dostawa wyposażenia meblowego dla sal konferencyjnych Centrum Szkoleniowo Konferencyjnego Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Kopcińskiego 16/18 w Łodzi - zgodnie z Załącznikiem 2b do SWZ
29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 10867-2022
Polska-Łódź: Meble biurowe
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 1/DIR/UŁ/2022
II.1.2)Główny kod CPV
39130000 Meble biurowe
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
39110000 Siedziska, krzesła i produkty z nimi związane, i ich części
39143110 Łóżka i kanapy oraz specjalne meble tapicerowane
39150000 Różne meble i wyposażenie
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2