Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wydrążenie chodnika podstawowego w pokł. 503 i 504, przekopu Ia poz. 880m oraz chodnika podstawowego w pokł. 507 dla PGG S.A. Oddział KWK ROW Ruch Jankowice
Referenznummer der Bekanntmachung: 482201251
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wydrążenie chodnika podstawowego w pokł. 503 i 504 oraz przekopu Ia poz. 880m dla KWK ROW Ruch Jankowice
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45255500 Bohrungs- und Explorationsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wydrążenie chodnika podstawowego w pokł. 503 i 504 oraz przekopu Ia poz. 880m dla KWK ROW Ruch Jankowice.
Wydrążenie chodnika podstawowego w pokł. 507 dla KWK ROW Ruch Jankowice
Los-Nr.: 2
Wykonanie trójstronnego skrzyżowania portalowego przekopu zachodniego I poz. 880m (ŁP13/32/4/A) z chodnikiem podstawowym w pokł. 507 (ŁP13/32/4/A) oraz wydrążenie chodnika podstawowego w pokł. 507 dla KWK ROW Ruch Jankowice.
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 482201251
II.1.2)Główny kod CPV45255500 Roboty wiertnicze i górnicze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45255500 Roboty wiertnicze i górnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2