Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kohtla-Järve ja Kiviõli Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoonete ehitustööd
Referenznummer der Bekanntmachung: 239589
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45216121 Bau von Feuerwachen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
OSA 1- Kohtla-Järve Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone ehitustööd peatöövõtu meetodil
OSA 2- Kiviõli Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone ehitustööd peatöövõtu meetodil
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kohtla-Järve Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45216121 Bau von Feuerwachen
45216111 Bau von Polizeirevieren
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Kohtla-Järve Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone ehitustööd peatöövõtu meetodil.
Kiviõli Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone
Los-Nr.: 2
Kiviõli Politsei- ja Piirivalveameti ning Päästeameti ühishoone ehitustööd peatöövõtu meetodil.