Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Förpackningssystem för matdistribution
Referenznummer der Bekanntmachung: UH-2022-168
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Upphandlingen omfattar ett ramavtal för leverans av matdistributionsförpackningar och tillhörande maskiner efter behov i verksamheten
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39220000 Küchenausstattung, Haushalts- und Heimartikel, Catering-Zubehör
39222000 Gastronomiebedarf
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Upphandlingen omfattar Förpackningssystem för matdistribution inklusive service av förslutningsmaskiner.