Lieferungen - 20097-2023
Submission deadline has been amended by:  71935-2023
Polen-Toruń: Feuerwehrfahrzeuge
2023/S 010-020097
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa lekkich samochodów dla jednostek OSP województwa kujawsko - pomorskiego - 7 sztuk z podziałem na 2 części
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.1.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich samochodów dla jednostek OSP województwa kujawsko – pomorskiego – 7 sztuk – z podziałem na 2 części
w ramach projektu „Nowoczesne służby ratownicze – zakup pojazdów dla jednostek OSP – etap V”.
2.Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych.
3.Niniejsze zamówienie zostało podzielone na 2 części:
Część A - dostawa samochodu lekkiego uterenowionego z napędem 4x4
o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg i z przyczepą pożarniczą dla OSP Więcbork – 1 sztuka w ramach projektu „Nowoczesne służby ratownicze – zakup pojazdów dla jednostek OSP – etap V”.
Część B - dostawa samochodów lekkich ratowniczo – gaśniczych uterenowionych z napędem 4x4 o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg dla jednostek OSP województwa kujawsko - pomorskiego – 6 sztuk w ramach projektu „Nowoczesne służby ratownicze – zakup pojazdów dla jednostek OSP – etap V”. Wykaz odbiorców przedmiotu umowy zostanie podany Wykonawcy w dniu podpisania umowy.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część A - dostawa samochodu lekkiego uterenowionego z napędem 4x4 o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg i z przyczepą pożarniczą dla OSP Więcbork – 1 sztuka
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa lekkich samochodów dla jednostek OSP województwa kujawsko – pomorskiego – 7 sztuk – z podziałem na 2 części
2. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych.
3. Niniejsze zamówienie zostało podzielone na 2 części:
Część B - dostawa samochodów lekkich ratowniczo – gaśniczych uterenowionych z napędem 4x4 o dopuszczalnej masie całkowitej do 3500 kg dla jednostek OSP województwa kujawsko - pomorskiego – 6 sztuk
Los-Nr.: 2