II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Chojnów w roku 2022 w leśnictwach: Dobiesz, Góra Kalwaria, Chojnów, Uwieliny oraz pozyskania maszynowego
Referenznummer der Bekanntmachung: ZG.270.2.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Chojnów w roku 2022 w leśnictwach: Dobiesz, Góra Kalwaria, Chojnów, Uwieliny oraz pozyskania maszynowego
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 230 416.86 PLN
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pakiet 1 – leśnictwo Chojnów
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
W zakres prac wchodzą między innymi następujące prace:
1. Pozyskanie drewna ze zrywką na powierzchniach zrębowych i pielęgnacyjnych
2. Hodowla lasu: przygotowanie powierzchni zrębowych do odnowienia, sadzenie lasu, pielęgnacja upraw itp.
3. Ochrona lasu: zabezpieczanie lasu przed szkodliwymi czynnikami, sprzątanie śmieci.
4. Ochrona przeciwpożarowa: porządkowanie terenu przy drogach publicznych z pozostałości po wykonanym
pozyskaniu drewna.
Szczegóły wykaz prac dostępny jest w dokumentacji zamówienia.
Pakiet 2 – leśnictwo Dobiesz
Los-Nr.: 2
Pakiet 3 – leśnictwo Uwieliny
Los-Nr.: 3
Pakiet 4 – leśnictwo Góra Kalwaria
Los-Nr.: 4
Pakiet 5 – maszynowe pozyskanie drewna
Los-Nr.: 5
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZG.270.2.2022
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 5 230 416.86 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231600 Usługi zalesiania
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5