II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., w tym: Część I-VII
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-BZ-0023/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79110000 Juristische Beratung und Vertretung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Część I – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. - bieżąca obsługa prawna
Część II – z zakresu windykacji należności, z wyłączeniem należności powstałych w wyniku prowadzenia przez Spółkę działalności mieszkaniowej oraz z zakresu prawa pracy
Część III – w obszarze udzielania zamówień prowadzonych w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz udzielania zamówień nieobjętych obowiązkiem stosowania ustawy
Część IV – z zakresu prawa pracy oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i windykacja należności związanych z obsługiwanym obszarem
Część V – w obszarze szkód górniczych, ochrony środowiska i gospodarki wodnej
Część VI – w obszarze zasobów mieszkaniowych i windykacji należności związanych z zasobami mieszkaniowymi,
Część VII – Św obszarze zasobów mieszkaniowych i windykacji należności związanych z zasobami mieszkaniowymi, lokalami użytkowymi i garażami zlokalizowanymi
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79110000 Juristische Beratung und Vertretung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
„Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A., w tym:
Część II – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. z zakresu windykacji należności, z wyłączeniem należności powstałych w wyniku prowadzenia przez Spółkę działalności mieszkani
Los-Nr.: 2
Część II – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. z zakresu windykacji należności, z wyłączeniem należności powstałych w wyniku prowadzenia przez Spółkę działalności mieszkaniowej oraz z zakresu prawa pracy
Część III – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w obszarze udzielania zamówień prowadzonych w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz udzielania zamówień
Los-Nr.: 3
Część III – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w obszarze udzielania zamówień prowadzonych w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych oraz udzielania zamówień nieobjętych obowiązkiem stosowania ustawy
Część IV – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. z zakresu prawa pracy oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i windykacja należności związanych z obsługiwanym obszarem
Los-Nr.: 4
Część V – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w obszarze szkód górniczych, ochrony środowiska i gospodarki wodnej
Los-Nr.: 5
Część VI – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w obszarze zasobów mieszkaniowych i windykacji należności związanych z zasobami mieszkaniowymi, lokalami użytkowymi i garażam
Los-Nr.: 6
Część VI – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w obszarze zasobów mieszkaniowych i windykacji należności związanych z zasobami mieszkaniowymi, lokalami użytkowymi i garażami zlokalizowanymi w gminie Zabrze, Będzin, Wojkowice, Dąbrowa Górnicza i Piekary Śląskie oraz zasobów po byłej Kompanii Węglowej S.A., Wspólnot Mieszkaniowych zarządzanych przez SRK S.A. Oddział Administracja Zasobów Mieszkaniowych oraz innych spraw związanych z działalnością Oddziału AZM, regulacji stanów prawnych nieruchomości
Część VII – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w obszarze zasobów mieszkaniowych i windykacji należności związanych z zasobami mieszkaniowymi, lokalami użytkowymi i garaża
Los-Nr.: 7
Część VII – Świadczenie obsługi prawnej Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. w obszarze zasobów mieszkaniowych i windykacji należności związanych z zasobami mieszkaniowymi, lokalami użytkowymi i garażami zlokalizowanymi w gminie Bytom, Ruda Śląska, Radzionków, Wałbrzych, Mieroszów - Gorce, Szczawno Zdrój, Czeladź i Sosnowiec oraz zasobami po byłej KWK Kazimierz Juliusz Sp. z o.o. dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddziału Administracja Zasobów Mieszkaniowych oraz windykacji odszkodowań z tytułu niedostarczenia lokali socjalnych i tymczasowych dochodzonych od Gmin z wszystkich zasobów Oddziału Administracja Zasobów Mieszkaniowych