II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Dąbrowa w roku 2022.
Numéro de référence: ZG.270.2.6.2021
II.1.2)Code CPV principal77200000 Services sylvicoles
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust.1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”). Przedmiot zamówienia obejmuje prace z zakresu hodowli, ochrony, ochrony przeciwpożarowej lasu, pozyskania i zrywki drewna, utrzymywania obiektów turystycznych i dróg leśnych, prace szkółkarskie, gospodarkę łąkowo-rolną i łowiecką w OHZ Dąbrowa zaplanowane do wykonania w roku 2022.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)77000000 Services agricoles, sylvicoles, horticoles, d'aquaculture et d'apiculture
77200000 Services sylvicoles
77211000 Services liés au débardage
77211100 Services d'exploitation forestière
77211200 Transport de grumes dans les forêts
77211300 Services de défrichement
77211400 Services d'abattage d'arbres
77211500 Services d'élagage
77211600 Plantation d'arbres par ensemencement
77230000 Services liés à la sylviculture
77231000 Services de gestion des forêts
77231200 Services de lutte contre les animaux nuisibles de la forêt
77231600 Services de boisement
75251120 Services de lutte contre les incendies de forêt
77210000 Services de débardage
II.2.4)Description des prestations:
1) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz pozostałe prace wynikające z Załącznika nr 3 do Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
2) Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia, określa Decyzja nr 95/2021 Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu z dnia 12 października 2021 r. w sprawie wprowadzenia do stosowania „Regionalnego standardu technologii wykonawstwa i odbioru prac z zakresu gospodarki leśnej" w nadleśnictwach podległych RDLP w Toruniu. Określony w tej decyzji szczegółowy opis standardu technologii wykonywania poszczególnych prac leśnych (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia stanowił podstawę określenia wymagań jakościowych odnoszących się do elementów składających się na przedmiot zamówienia zawartych w Załączniku nr 4 do Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
3) Opisy kodów czynności opisujących poszczególne prace leśne (czynności) wchodzące w skład przedmiotu zamówienia oraz zasady procedury dokonywania odbiorów prac zostały opisane w Załączniku nr 4 do Specyfikacji warunków zamowienia SWZ.
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 5
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 6
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 7
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 8
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 9
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 10
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 11
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 12
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 13
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 14
II.2.1)Intitulé:
SZKÓŁKA LEŚNA I NASIENNICTWO
Lot nº: 15
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
77110000 Services liés à la production agricole
1) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu gospodarki łąkowo-rolnej oraz pozostałe prace wynikające z Załącznika nr 3 do Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 17
77600000 Services liés à la chasse
1) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości praz z zakresu gospodarki łowieckiej oraz pozostałe prace wynikające z Załącznika nr 3 do Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE WRAZ Z OBSŁUGĄ PUNKTU ALARMOWO-DYSPOZYCYJNEGO
Lot nº: 18
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)75251120 Services de lutte contre les incendies de forêt
1) Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz pozostałe prace wynikające z Załącznika nr 3 do Specyfikacji warunków zamówienia (SWZ)
3) Opisy kodów czynności opisujących poszczególne prace leśne (czynności) wchodzące w skład przedmiotu zamówienia oraz zasady procedury dokonywania odbiorów prac zostały opisane w Załączniku nr 4 do Specyfikacji warunków zamówienia SWZ.