II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató - Kommunikáció 2021. IV.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
- A keretmegállapodás alapján 2021. IV. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Jogállam és Igazság Nkft. - Nyomdai kivitelezés
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Nyomdai kivitelezési feladatok ellátása a Jogállam és Igazság Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 11 337 894 Ft + Áfa, azaz nettó tizenegymillió-háromszázharminchétezer-nyolcszázkilencvennégy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 401 368 Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió-négyszázegyezer-háromszázhatvannyolc + általános forgalmi adó opció.
ÉLBC - Kiváló Minőségű Élelmiszer védjegyrendszer
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Kiváló Minőségű Élelmiszer védjegyrendszer kommunikációjához kapcsolódó stratégiai tervezési és médiaügynökségi feladatok ellátása az Élelmiszerlánc-biztonsági Centrum Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 117 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó egyszáztizenhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 35 100 000,- Ft + Áfa, azaz nettó harmincötmillió-egyszázezer forint + általános forgalmi adó összeg opció.
Tokaj Borvidék Fejlődéséért NKft. - Komplex komm.
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79952000 Event-Organisation
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi, rendezvényszervezési feladatok ellátása a Tokaj Borvidék Fejlődéséért Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 207 341 500,- Ft + Áfa, azaz nettó Kétszázhétmillió-háromszáznegyvenegyezer-ötszáz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 22., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 30.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 3 543 307 087,- Ft + Áfa, azaz nettó Hárommilliárd-ötszáznegyvenhárommillió-háromszázhétezer-nyolcvanhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 1 062 992 126,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-hatvankettőmillió-kilencszázkilencvenkettőezer-százhuszonhat forint + általános forgalmi adó opció.
BMSK - Kommunikáció, rendezvényszervezés
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása a BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 40 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 12 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenkettőmillió forint + általános forgalmi adó opció.
HEPA - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a HEPA Magyar Exportfejlesztési Ügynökség Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 75 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hetvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 22 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó huszonkettőmillió-ötszázezer + általános forgalmi adó opció.
Garantiqa Zrt. - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Garantiqa Zrt. 2021. évi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása - II- ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 34 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó harmincnégymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 10 350 000 Ft + Áfa, azaz nettó tízmillió-háromszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
ÁKK - Állampapírok komplex kommunikáció
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Állampapírok értékesítését támogató komplex kommunikációs feladatok ellátása az Államadósság Kezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 858 267 717,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-nyolcszázötvennyolcmillió-kettőszázhatvanhétezer-hétszáztizenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 557 480 315,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötszázötvenhétmillió-négyszáznyolcvanezer-háromszáztizenöt forint + általános forgalmi adó opció.
Digitális Jólét Nkft. - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Digitális Jólét Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére, II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 250 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 20 %-a, nettó 50 000 000, - Ft + Áfa, azaz nettó ötvenmillió + általános forgalmi adó opció.
ITM - TeSzedd! - Kommunikáció, rendezvényszervezés
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „TeSzedd! - Önkéntesen a tiszta Magyarországért kampány komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatainak ellátása az Innovációs és Technológiai Minisztérium számára, 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 95 287 077,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenötmillió-kétszáznyolcvanhétezer-hetvenhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 28 586 123,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonnyolcmillió-ötszáznyolcvanhatmillió-százhuszonhárom forint + általános forgalmi adó opció.
Liszt Ferenc Kamarazenekar Alapítv.- Komplex komm.
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Liszt Ferenc Kamarazenekar Alapítvány számára 2021-2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 30 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz nettó 9 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencmillió forint + általános forgalmi adó opció.
Antenna Hungária - Kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása az Antenna Hungária Innovációs Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 468 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszázhatvannyolcmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 140 400 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Száznegyvenmillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
MÁV-START - Komplex komm. és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a MÁV-START Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 250 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kettőszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 75 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
VH - Komplex kommunikáció, rendezvényszervezés
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Visit Hungary Nonprofit Zrt. által Magyarország történelmi és kulturális értékeinek - az európai kultúrába ágyazottságának kiemelésével történő - népszerűsítése érdekében végzendő rendezvényszervezési és komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása, valamint a rendezvényekhez kapcsolódó országimázs kampányok lefolytatása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 378 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-háromszázhetvennyolcmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 413 400 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszáztizenhárommillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Miniszterelnökség - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Miniszterelnökség számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb nettó 204 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó kettőszáznégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 61 200 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatvanegymillió-kétszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
MÁV - Budapest-Belgrád vasútvonal komplex komm.
Los-Nr.: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Budapest-Belgrád vasútvonal újjáépítési beruházáshoz kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása - MÁV Zrt.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 90 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
SZTNH - Budapest Design Week kommunikáció
Los-Nr.: 17
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Budapest Design Week kommunikációs és rendezvényszervezési feladatainak ellátása a Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 36 800 000 Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 11 040 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenegymillió-negyvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
ÉMI-Kommunikációs, rendezvényszervezési feladatok
Los-Nr.: 18
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 90 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 27 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonhétmillió forint + általános forgalmi adó opció.
NAV - filmgyártási feladatok ellátása
Los-Nr.: 19
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Nemzeti Adó- és Vámhivatal kommunikációjához kapcsolódó filmgyártási feladatok ellátása 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
ME - AVSZ bevezetéséhez kapcsolódó kommunikáció
Los-Nr.: 20
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az AVSZ bevezetéséhez kapcsolódó kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Miniszterelnökség számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 427 921 260 Ft + Áfa, azaz nettó négyszázhuszonhétmillió-kilencszázhuszonegyezer-kettőszázhatvan forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 128 376 378 Ft + Áfa, azaz nettó százhuszonnyolcmillió-háromszázhetvenhatezer-háromszázhetvennyolc forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 24., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 32.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 874 015 748,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmilliárd-nyolcszázhetvennégymillió-tizenötezer-hétszáznegyvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 362 204 724,- Ft + Áfa, azaz nettó kétmilliárd-háromszázhatvankétmillió-kétszáznégyezer-hétszázhuszonnégy forint + általános forgalmi adó opció.
BVOP-Médiaügynökségi feladatok ellátása 2021-2022.
Los-Nr.: 22
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnokság toborzási tevékenységének támogatására 2021-2022.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 60 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatvanmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 18 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizennyolcmillió forint + általános forgalmi adó opció.
BP 2023 - Arculattervezési feladatok ellátása
Los-Nr.: 23
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Arculattervezési feladatok ellátása a Budapest 2023 Atlétikai Világbajnokság Szervező Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 16 150 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhatmillió-egyszázötvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 845 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Négymillió-nyolcszáznegyvenötezer forint + általános forgalmi adó opció.
Eurohandball 2022 Nkft. - Komplex kommunikáció II.
Los-Nr.: 24
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az Eurohandball 2022 Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére - II. ütem.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 367 274 473,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszázhatvanhétmillió-kettőszázhetvennégyezer-négyszázhetvenhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 110 182 342,- Ft + Áfa, azaz nettó száztízmillió-száznyolcvankettőezer-háromszáznegyvenkettő forint + általános forgalmi adó opció.
MFB - Weboldal-fejlesztési feladatok ellátása
Los-Nr.: 25
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság kommunikációjához kapcsolódó weboldal-fejlesztési feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 61 680 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hatvanegymillió-hatszáznyolcvanezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A KM 18.3 pontjával összhangban a Keretösszeg 30%-a, azaz 18 504 000,- Ft + Áfa, azaz tizennyolcmillió-ötszáznégy forint + általános forgalmi adó tekintendő opciónak.
ME - AVSZ bevezetéséhez kapcs. kommunikáció
Los-Nr.: 26
MÁK - Arculatfrissítéséhez kapcsolódó kommunikáció
Los-Nr.: 27
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Magyar Államkincstár arculatfrissítéséhez kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása"
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 10 737 500 Ft + Áfa, azaz nettó tízmillió-hétszázharminchétezer-ötszáz forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 3 221 250 Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió-kétszázhuszonegyezer-kettőszázötven forint + általános forgalmi adó opció.
ELTE - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 28
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi, gyártási és médiaügynökségi feladatok az Eötvös Loránd Tudományegyetem számára”
NAV - Kutatási feladatok ellátása
Los-Nr.: 29
A beszerzés tárgyának meghatározása: Kutatási feladatok ellátása ügyfélélmény feltérképezésére a Nemzeti Adó- és Vámhivatal számára, 2021-2022
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 50 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
AÖFK - Komplex kommunikáció és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 30
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása az Aktív- és Ökoturisztikai Fejlesztési Központ Nonprofit Kft. számára - 2021-2022 II.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 500 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó ötszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 150 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó százötvenmillió forint + általános forgalmi adó opció.
MFGT - Médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 31
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása a Magyar Földgáztároló Zártkörűen Működő Részvénytársaság számára, 2021”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 75 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 22 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Huszonkettőmillió-ötszázezer + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 23., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 31.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 417 322 835,- Ft + Áfa, azaz nettó Egymilliárd-négyszáztizenhétmillió-háromszázhuszonkettőezer-nyolcszázharmincöt forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 425 196 850,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszázhuszonötmillió-százkilencvenhatezer-nyolcszázötven + általános forgalmi adó opció.
NKE - Komplex kommunikáció és médiaügynökségi fel.
Los-Nr.: 33
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Közszolgálati Egyetem számára, 2021-2022”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 150 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Százötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 45 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvenötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
MFB Csoport - Filmgyártási,és kapcsolódó feladatok
Los-Nr.: 34
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Filmgyártási, valamint kapcsolódó kreatív és médiaügynökségi feladatok ellátása az MFB Magyar Fejlesztési Bank Zártkörűen Működő Részvénytársaság és az MFB Csoport részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 408 732 283,- Ft + Áfa, azaz nettó Négyszáznyolcmillió-hétszázharminckettőezer-kettőszáznyolcvanhárom forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 122 619 685,- Ft + Áfa, azaz nettó Százhuszonkettőmillió-hatszáztizenkilencezer-hatszáznyolcvanöt forint + általános forgalmi adó opció.
ORFK-OBB - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 35
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása az ORFK - Országos Balesetmegelőzési Bizottság számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 35 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó harmincötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 10 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó tízmillió-ötszázezer + általános forgalmi adó opció.
NKFIH - Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok
Los-Nr.: 36
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs és médiaügynökségi feladatok ellátása a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 46 700 000 Ft + Áfa, azaz nettó negyvenhatmillió-hétszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 14 010 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizennégymillió-tízezer + általános forgalmi adó opció.
MFI - Kommunikáció és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 37
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Magyar Fejlesztésösztönző Iroda Nonprofit Kft. megalakulásához kapcsolódó kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 24 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó huszonnégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 200 000 Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-kettőszázezer + általános forgalmi adó opció.
Petőfi Ügynökség Nkft. - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 38
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és gyártási feladatok ellátása a Petőfi Ügynökség Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 772 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétszázhetvenkettőmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 231 600 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszázharmincegymillió-hatszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
MÁV - Komplex kommunikációs és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 39
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi és rendezvényszervezési feladatok ellátása a MÁV Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a 329 000 000,- Ft + Áfa, azaz Háromszázhuszonkilencmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 98 700 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Kilencvennyolcmillió-hétszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
KRE-2021-2022. évi felsőoktatási felvételi kampány
Los-Nr.: 40
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Károli Gáspár Református Egyetem 2021-2022. évi felsőoktatási felvételi kampányához médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 27 220 434 Ft + Áfa, azaz nettó huszonhétmillió-kétszázhúszezer-négyszázharmincnégy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 8 166 130 Ft + Áfa, azaz nettó nyolcmillió-százhatvanhatezer-százharminc + általános forgalmi adó opció.
MFGT-Komplex komm. és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 41
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Magyar Földgáztároló Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 104 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Száznégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 31 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincegymillió-kettőszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
MK - Komplex stratégiai kommunikáció 6.
Los-Nr.: 42
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex stratégiai kommunikációs feladatok ellátása a Miniszterelnöki Kabinetiroda részére 6.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 94 488 189,- Ft + Áfa összeg, azaz kilencvennégymillió-négyszáznyolcvannyolcezer-száznyolcvankilenc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 28 346 457,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonnyolcmillió-háromszáznegyvenhatezer-négyszázötvenhét forint + általános forgalmi adó opció.
Védelmi Beszerzési Ügynökség-Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 43
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 120 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó százhúszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 36 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó harminchatmillió + általános forgalmi adó opció.
Városliget - Komplex kommunikáció
Los-Nr.: 44
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 95 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó kilencvenötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, azaz nettó 28 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó huszonnyolcmillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó minősül opciónak.
Színház- és Filmművészeti Egyetem-Komplex komm.
Los-Nr.: 45
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Színház- és Filmművészeti Egyetem számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 63 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatvanhárommillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 19 050 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenkilencmillió-ötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
Központi Humánfejlesztési Nkft.-Kommunikációs fel.
Los-Nr.: 46
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Központi Humánfejlesztési Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 6 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatmillió forint + általános forgalmi adó opció.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: igen
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Rész száma: 2
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
Rész száma: 3
II.2.2)További CPV-kód(ok)79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 4
Rész száma: 5
Rész száma: 6
Rész száma: 7
Rész száma: 8
Rész száma: 9
Rész száma: 10
Rész száma: 11
Rész száma: 12
Rész száma: 13
Rész száma: 14
Rész száma: 15
Rész száma: 16
Rész száma: 17
Rész száma: 18
Rész száma: 19
Rész száma: 20
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 21
Rész száma: 22
Rész száma: 23
Rész száma: 24
Rész száma: 25
Rész száma: 26
Rész száma: 27
II.2.2)További CPV-kód(ok)79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
Rész száma: 28
Rész száma: 29
Rész száma: 30
Rész száma: 31
II.2.1)Elnevezés:Rész száma: 32
Rész száma: 33
Rész száma: 34
Rész száma: 35
Rész száma: 36
Rész száma: 37
Rész száma: 38
Rész száma: 39
Rész száma: 40
Rész száma: 41
Rész száma: 42
Rész száma: 43
Rész száma: 44
Rész száma: 45
Rész száma: 46