II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZAKUP I DOSTAWA RÓŻNYCH PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH NA 2022 ROK DLA 26 WOJSKOWEGO ODDZIAŁU GOSPODARCZEGO W ZEGRZU
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/1/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15800000 Diverse Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa różnych produktów spożywczych dla 26 WOG w Zegrzu:
cz.1 - mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego i tłuszczów zwierzęcych
cz.2 - mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego
cz.3 - olejów i tłuszczów roślinnych
cz.4 - sosów, zup i przypraw przetworzonych
cz.5 - jaj kurzych świeżych
cz.6 - pieczywa i wyrobów cukierniczych
cz.7 - kawy i herbaty
cz.8 - mleka i przetworów mlecznych
cz.9 - warzyw i owoców świeżych
cz.10 - ryb świeżych i mrożonych
cz.11 - napojów bezalkoholowych
cz.12 - produktów głęboko mrożonych przygotowywanych metodą sous–vide
cz.13 - suchej karmy dla psów
cz.14 - miodu naturalnego
cz.15 - produktów garmażeryjnych chłodzonych
cz.16 - produktów głęboko mrożonych
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
zakup i dostawa mięsa czerwonego, wędlin z mięsa czerwonego i tłuszczów zwierzęcych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
zgodnie z opisem
przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3.1 do umowy
zakup i dostawa mięsa drobiowego oraz wędlin z mięsa drobiowego
Los-Nr.: 2
zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 3.2 do umowy
zakup i dostawa olejów i tłuszczów roślinnych
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette
zawiera załącznik nr 3.3 do umowy
zakup i dostawa sosów, zup i przypraw przetworzonych
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15870000 Würzmittel
zawiera załącznik nr 3.4 do umowy
zakup i dostawa jaj kurzych świeżych
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)03142500 Eier
zawiera załącznik nr nr 3.4 do umowy
zakup i dostawa pieczywa i wyrobów cukierniczych
Los-Nr.: 6
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15810000 Brotwaren, zubereitete Brotwaren und Gebäck
zawiera załącznik nr 3.6 do umowy
zakup i dostawa kawy i herbaty
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte
zawiera załącznik nr 3.7 do umowy
zakup i dostawa mleka i przetworów mlecznych
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15500000 Molkereierzeugnisse
zawiera załącznik nr 3.8 do umowy
zakup i dostawa warzyw i owoców świeżych
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
zawiera załącznik nr 3.9 do umowy
zakup i dostawa ryb świeżych i mrożonych
Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15220000 Tiefgekühlter Fisch, Fischfilets und andere Fischteile
zawiera załącznik nr 3.10 do umowy
zakup i dostawa napojów bezalkoholowych
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15980000 Alkoholfreie Getränke
zawiera załącznik nr 3.11 do umowy
zakup i dostawa produktów głęboko mrożonych przygotowywanych metodą sous – vide
Los-Nr.: 12
zawiera załącznik nr 3.12 do umowy
zakup i dostawa suchej karmy dla psów
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15710000 Zubereitete Futtermittel für Nutztiere und andere Tiere
zawiera załącznik nr 3.13 do umowy
zakup i dostawa miodu naturalnego
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15831600 Honig
zawiera załącznik nr 3.14
zakup i dostawa produktów garmażeryjnych chłodzonych
Los-Nr.: 15
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15800000 Diverse Nahrungsmittel
zawiera załącznik nr 3.15 do umowy
zakup i dostawa produktów głęboko mrożonych
Los-Nr.: 16
zawiera załącznik nr 3.16 do umowy
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZP/1/2022
II.1.2)Główny kod CPV15800000 Różne produkty spożywcze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15100000 Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15400000 Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15870000 Przyprawy i przyprawy korzenne
Część nr: 5
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV03142500 Jaja
Część nr: 6
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15810000 Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Część nr: 7
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15860000 Kawa, herbata i podobne produkty
Część nr: 8
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15500000 Produkty mleczarskie
Część nr: 9
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15300000 Owoce, warzywa i podobne produkty
Część nr: 10
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15220000 Ryby mrożone, filety rybne i pozostałe mięso ryb
Część nr: 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15980000 Napoje bezalkoholowe
Część nr: 12
Część nr: 13
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15710000 Pasza dla zwierząt hodowlanych i innych
Część nr: 14
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15831600 Miód
Część nr: 15
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV15800000 Różne produkty spożywcze
Część nr: 16