Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Services de sécurité et de réception/standard téléphonique pour les locaux de la Maison de l’UE à Helsinki, Finlande
Numéro de référence: COMM/HEL/2022/RP/0623
II.1.2)Code CPV principal79713000 Services de gardiennage
II.1.4)Description succincte:
Services de gardiennage et de standard téléphonique en faveur de la Maison de l'UE à Helsinki.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 650 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)79713000 Services de gardiennage
II.2.4)Description des prestations:
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Servizzi ta’ Gwardji tas-Sigurtà u ta’ Lqugħ/tas-Swiċċbord għall-Bini tad-Dar tal-UE f’Helsinki, il-Finlandja
Numru ta' referenza: COMM/HEL/2022/RP/0623
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV79713000 Servizzi ta' gwardji
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Servizzi ta’ gwardja u ta’ swiċċbord għad-Dar tal-UE f’Helsinki.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 650 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK79713000 Servizzi ta' gwardji
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Security Guard and Reception/Switchboard Services for the Premises of the EU-House in Helsinki, Finland
Reference number: COMM/HEL/2022/RP/0623
II.1.2)Main CPV code79713000 Guard services
II.1.4)Short description:
Guarding and switchboard services for the EU-House in Helsinki.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 650 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2.2)Additional CPV code(s)79713000 Guard services
II.2.4)Description of the procurement: