Lieferungen - 46259-2023
Submission deadline has been amended by:  73200-2023
Polen-Stettin: Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
2023/S 017-046259
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa ureterorenoskopów, siatek chirurgicznych oraz sprzętu chirurgicznego laparoskopowego jednokrotnego użytku do wykonywania procedur chirurgicznych dla SPSK-2 w Szczecinie.
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/220/05/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ureterorenoskopów, siatek chirurgicznych oraz sprzętu chirurgicznego laparoskopowego jednokrotnego użytku do wykonywania procedur chirurgicznych dla SPSK-2 w Szczecinie. Ilekroć w dalszej części SWZ użyty będę zwrot „wyroby medyczne” – należy pod tym pojęciem rozumieć wyroby medyczne opisane w załączniku nr 2 do SWZ (formularz cen jednostkowych). Ilości i szczegółowy opis wyrobów zawiera załącznik nr 2 do SWZ (formularz cen jednostkowych). Uwaga: w szczegółowym opisie dla zadania nr 1 zawarta jest informacja o użyczeniu sterownika do pracy ureterorenoskopów, który ma być w cenie oferty ( bez jego dodatkowej wyceny).Zamawiający wymaga zaoferowania wyrobów medycznych – w rozumieniu Ustawy z dnia 7 kwietnia 2022r o wyrobach medycznych (Dz.U. 2022 poz. 974), dalej: „UoWM”) wprowadzonych do obrotu i używania na terytorium RP zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zamówienie składa się z 4 zadań. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 1 613 400.00 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
zadanie 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33125000 Ausrüstung für urologische Untersuchungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa ureterorenoskopów, siatek chirurgicznych oraz sprzętu chirurgicznego laparoskopowego jednokrotnego użytku do wykonywania procedur chirurgicznych dla SPSK-2 w Szczecinie.
Szczegółowy opis dotyczący zamówienia dla zadania nr 1 zawiera załącznik nr 2 do SWZ formularz cen jednostkowych.
zadanie 2
Los-Nr.: 2
33162200 OP-Instrumente
Szczegółowy opis dotyczący zamówienia dla zadania nr 2 zawiera załącznik nr 2 do SWZ formularz cen jednostkowych.
zadanie 3
Los-Nr.: 3
Szczegółowy opis dotyczący zamówienia dla zadania nr 3 zawiera załącznik nr 2 do SWZ formularz cen jednostkowych.
zadanie 4
Los-Nr.: 4
Szczegółowy opis dotyczący zamówienia dla zadania nr 4 zawiera załącznik nr 2 do SWZ formularz cen jednostkowych.
Dostawy - 46259-2023
Polska-Szczecin: Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: ZP/220/05/23
II.1.2)Główny kod CPV
33000000 Urządzenia medyczne, farmaceutyki i produkty do pielęgnacji ciała
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
Wartość bez VAT: 1 613 400.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
33125000 Urządzenia do badań urologicznych
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
33162200 Przyrządy używane na salach operacyjnych
Część nr: 3
Część nr: 4