II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Negyedéves tájékoztató-Kommunikáció 2020/IV.
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR001175462019
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
„Keretmegállapodás a Nemzeti Kommunikációs Hivatalról és a kormányzati kommunikációs beszerzések központosított közbeszerzési rendszeréről szóló 247/2014. (X. 1.) Korm. rendelet hatálya alá tartozó vagy ahhoz önként csatlakozó szervezetek számára, a rendeletben szabályozott kommunikációs tárgyú feladatokhoz kapcsolódó szolgáltatások ellátására”
— A keretmegállapodás alapján 2020. IV. negyedévében lefolytatott írásbeli konzultációk eredményéről szóló tájékoztató
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
NKFIH - Komplex kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79311200 Durchführung von Umfragen
79342200 Reklamedienste
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
79952000 Event-Organisation
92112000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Film- und Videofilmherstellung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Kutatási, Fejlesztési és Innovációs Hivatal részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 63 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hatvanhárommillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 18 900 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizennyolcmillió-kilencszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
Garantiqa - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342200 Reklamedienste
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Garantiqa Hitelgarancia Zrt. 2020. évi tevékenységéhez kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 77 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó hetvenhétmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 5 %-a, nettó 3 850 000 Ft + Áfa, azaz nettó hárommillió-nyolcszázötvenezer forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai szintéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 16., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 24.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 787 401 575,- Ft + Áfa, azaz nettó hétszáznyolcvanhétmillió-négyszázegyezer-ötszázhetvenöt forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 236 220 473,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszázharminchatmillió-kettőszázhúszezer-négyszázhetvenhárom forint opció.
KRE - médiaügynökségi és kapcs. gyártási feladatok
Los-Nr.: 4
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Károli Gáspár Református Egyetem felsőoktatási felvételi kampányához médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatok ellátása 2. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 20 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó húszmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
MÁV - Munkaerő-toborzó kampányok
Los-Nr.: 5
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Munkaerő-toborzó kampányok kommunikációs ügynökségi feladatainak ellátása a MÁV Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 43 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó negyvenhárommillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 12 900 000 Ft + Áfa, azaz nettó tizenkettőmillió-kilencszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
NKM - Kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 6
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Keretszerződés kötése az NKM brandet használó társaságok kommunikációs feladatainak ellátásához és az ehhez kapcsolódó tevékenységek elvégzésére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 585 000 000 Ft + Áfa, azaz nettó ötszáznyolcvanötmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 175 500 000 Ft + Áfa, azaz nettó százhetvenötmillió-ötszázezer + általános forgalmi adó opció.
Digitális Átállásért - filmgyártás, médiavásárlás
Los-Nr.: 7
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Digitális Átállásért Nonprofit Kft. kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódó filmgyártási és médiavásárlási feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 235 750 000,- Ft, + Áfa, azaz nettó Kettőszázharmincötmillió-hétszázötvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 70 725 000 Ft + Áfa, azaz nettó Hetvenmillió-hétszázhuszonötezer forint + általános forgalmi adó opció.
NAV - kutatási feladatok ellátása
Los-Nr.: 8
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kutatási feladatok ellátása a Nemzeti Adó- és Vámhivatal számára két ütemben”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 75 800 000,- Ft + Áfa, azaz Hetvenötmillió-nyolcszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig.
PIM - Médiaügynökségi és gyártási feladatok
Los-Nr.: 9
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi és gyártási feladatok ellátása a Petőfi Irodalmi Múzeum részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 210 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó kettőszáztízmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 15 %-a, nettó 31 500 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincegymillió-ötszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
ÁKK - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 10
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Állampapírok értékesítését támogató komplex kommunikációs feladatok ellátása az Államadósság Kezelő Központ Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 933 070 867,- Ft + Áfa, azaz Egymilliárd-kilencszázharminchárommillió-hetvenzezer-nyolcszázhatvanhét forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 579 921 260,- Ft + Áfa, azaz Ötszázhetvenkilencmillió-kilencszázhuszonegyezer-kettőszázhatvan + általános forgalmi adó opció.
Antenna - Komplex kommunikációs ügynökségi feladat
Los-Nr.: 11
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása az Antenna Hungária Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 350 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszázötvenmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 105 000 000,- Ft + Áfa, azaz egyszázötmillió forint + általános forgalmi adó opció.
HUMDA - 2020-2021. komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 12
A beszerzés tárgyának meghatározása: „2020-2021. évi komplex kommunikációs feladatok ellátása a HUMDA Zrt. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 309 050 000,- Ft + Áfa, azaz háromszázkilencmillió-ötvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 92 715 000,- Ft + Áfa, azaz kilencvenkettőmillió-hétszáztizenötezer forint + általános forgalmi adó opció.
NKE - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 13
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Közszolgálati Egyetem részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 206 636 667,- Ft, azaz nettó Kettőszázhatmillió - hatszázharminchatezer - hatszázhatvanhét forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 61 991 000,- Ft, azaz nettó Hatvanegymillió - kilencszázkilencvenegyezer forint opció.
KKM - Komplex kommunikáció, médiaügynök.feladatok
Los-Nr.: 14
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs- és médiaügynökségi feladatok ellátása a Külgazdasági és Külügyminisztérium számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 857 480 314 Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-nyolcszázötvenhétmillió-négyszásznyolcvanezer-háromszáztizennégy forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 557 244 094 Ft + Áfa, azaz nettó ötszázötvenhétmillió-kettőszáznegyvennégyezer-kilencvennégy forint + általános forgalmi adó opció.
Cirkusz - Médiaügynökségi és gyártási feladatok
Los-Nr.: 15
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi és gyártási feladatok ellátása a Nemzeti Artista- Előadó- és Cirkuszművészeti Központ Nonprofit Kft. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 44 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Negyvennégymillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 13 200 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Tizenhárommillió - kétszázezer forint + általános forgalmi adó opció.
ME - Magyar Falu Programhoz kapcs. komm. feladatok
Los-Nr.: 16
A beszerzés tárgyának meghatározása: ”A Magyar Falu Programhoz kapcsolódó kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 61 750 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hatvanegymillió-hétszázötvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 18 525 000,- Ft + Áfa, azaz nettó tizennyolcmillió-ötszázhuszonötezer forint + általános forgalmi adó opció.
DJNKft. - Komplex komm. és rendezvényszervezés
Los-Nr.: 17
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása a Digitális Jólét Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a 120 562 680,- Ft + Áfa, azaz Egyszázhúszmillió-ötszázhatvankettőezer-hatszáznyolcvan forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban 32 190 387,- Ft + Áfa, azaz Harmickétmillió-százkilencvenezer-háromszáznyolcvanhét forint + általános forgalmi adó opció.
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása az Paks II. Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság 2021. évi kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódóan”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 115 400 000 Ft + Áfa, azaz nettó egyszáztizenötmillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 34 620 000 Ft + Áfa, azaz nettó harmincnégymillió-hatszázhúszezer + általános forgalmi adó opció.
KSH Könyvtár - Komplex kommunikációs feladatok
Los-Nr.: 19
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Nemzeti Összetartozás Éve keretében, a Trianoni békediktátum aláírásának 100. évfordulójának megemlékezését szolgáló programhoz kapcsolódó komplex kommunikációs feladatok ellátása a Központi Statisztikai Hivatal Könyvtár részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 15 550 000 Ft + Áfa, azaz nettó Tizenötmillió-ötszázötvenezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 4 665 000 Ft + Áfa, azaz nettó Négymillió-hatszázhatvanötezer + általános forgalmi adó forint opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai szintéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 15., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 23.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 136 220 472,- Ft + Áfa, azaz nettó egymilliárd-egyszázharminchatmillió-kettőszázhúszezer-négyszázhetvenkettő forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 340 866 142,- Ft + Áfa, azaz nettó háromszáznegyvenmillió-nyolcszázhatvanhatezer-egyszáznegyvenkettő forint opció.
NÉBIH - Médiaügynökségi és kapcsolódó feladatok
Los-Nr.: 21
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal veszettségmegelőzési programjának népszerűsítése érdekében végzett médiaügynökségi és kapcsolódó gyártási feladatainak ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 23 400 000,- Ft + Áfa, azaz Huszonhárommillió-négyszázezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 7 020 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-húszezer forint + általános forgalmi adó opció.
EgyaTermészettel - VadászatiésTermészeti Kiállítás
Los-Nr.: 22
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Az „Egy a természettel” Nemzetközi Vadászati és Természeti Kiállítás és a hozzá kapcsolódó rendezvénysorozat előkészítésével és megvalósításával összefüggő kommunikációs feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 1 000 000 000,- Ft + Áfa, azaz Egymilliárd forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 300 000 000,- Ft + Áfa, azaz Háromszázmillió forint + általános forgalmi adó forint opció.
LFZE - Médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 23
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása a Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 70 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó hetvenmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 21 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonegymillió forint opció.
MTVA - Médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 24
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Médiaügynökségi feladatok ellátása az MTVA kommunikációs tevékenységéhez kapcsolódóan II. ütem”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 100 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázmillió forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 30 000 000,- Ft + Áfa, azaz nettó Harmincmillió + általános forgalmi adó opció.
KRE - Médiaügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 25
A beszerzés tárgyának meghatározása: „A Károli Gáspár Református Egyetem felsőoktatási felvételi kampányához kapcsolódó médiaügynökségi feladatok ellátása”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 413 000 Ft + Áfa, azaz nettó hétmillió-négyszáztizenháromezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Megrendelő köteles a Keretösszeget teljes egészében kimeríteni.
AMC - Komplex kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 26
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Kiváló Minőségű Élelmiszer védjegy kampány és egyéb tematikus kommunikációs tevékenységekhez kapcsolódóan az Agrármarketing Centrum Nonprofit Kft. számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 168 728 909,- Ft + Áfa, azaz nettó Egyszázhatvannyolcmillió-hétszázhuszonnyolcezer-kilencszázkilenc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 50 618 673,- Ft + Áfa, azaz nettó Ötvenmillió-hatszáztizennyolcezer-hatszázhetvenhárom forint + általános forgalmi adó opció.
NFI - Komplex kommunikációs feladatok ellátása
Los-Nr.: 27
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex kommunikációs feladatok ellátása a Nemzeti Filmintézet Közhasznú Nonprofit Zrt. részére”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 30 000 000,- Ft, azaz nettó harmincmillió forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 9 000 000- Ft, azaz nettó kilencmillió forint opció.
KKM - Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása
Los-Nr.: 28
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Kommunikációs ügynökségi feladatok ellátása a Külgazdasági és Külügyminisztérium számára”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 224 409 449 Ft + Áfa, azaz nettó kettőszázhuszonnégymillió-négyszázkilencezer-négyszáznegyvenkilenc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 67 322 835 Ft + Áfa, azaz nettó hatvanhétmillió-háromszázhuszonkétezer-nyolcszázharmincöt forint + általános forgalmi adó opció.
Los-Nr.: 29
MK - Komplex stratégiai kommunikációs feladatok 5.
Los-Nr.: 30
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Komplex stratégiai kommunikációs feladatok ellátása a Miniszterelnöki Kabinetiroda részére 5.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 94 488 189,- Ft + Áfa, azaz nettó kilencvennégymillió-négyszáznyolcvannyolcezer-száznyolcvankilenc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 28 346 457,- Ft + Áfa, azaz nettó huszonnyolcmillió-háromszáznegyvenhatezer-négyszázötvenhét forint + általános forgalmi adó opció.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
A beszerzés tárgyának meghatározása: „Európa jövőjét érintő nemzetközi és hazai színtéren történő kormányzati kommunikációval kapcsolatos feladatok ellátása 17., valamint az állampolgárok életét kiemelten érintő kormányzati döntésekkel kapcsolatos feladatok ellátása 25.”
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 7 874 015 748,- Ft + Áfa, azaz nettó hétmilliárd-nyolcszázhetvennégymillió-tizenötezer-hétszáznegyvennyolc forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 2 362 204 724, - Ft + Áfa, azaz nettó kétmilliárd-háromszázhatvankétmillió-kétszáznégyezer-hétszázhuszonnégy + általános forgalmi adó opció.