Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 49544-2023
Submission deadline has been amended by:  71086-2023
Tschechien-Prag: Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
2023/S 018-049544
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup vozidel pro ČT II
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34000000 Transportmittel und Erzeugnisse für Verkehrszwecke
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je nákup vozidel pro přepravu televizních štábů a televizní techniky pro výrobu pořadů ČT v rozsahu a v souladu se zadávací dokumentací.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 5 050 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 4
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Technologické vozidlo nad 3,5 t
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem plnění je dodávka technologického doprovodného vozidla k vícekamerovému satelitnímu vozu DSNG včetně vnitřní zástavby nákladového prostoru dle technické a cenové specifikace uvedené v příloze č.1 vzoru Smlouvy pro 1. část VZ, který tvoří přílohu č.1 zadávací dokumentace.
Užitkové vozidlo do 3,5 t
Los-Nr.: 2
Předmětem plnění je nákup skříňové dodávky do 3,5 t pro zabudování technologie určené pro tvorbu televizní grafiky dle technické a cenové specifikace uvedené v přílohách č.1 vzoru Smlouvy pro 2. část VZ, který tvoří přílohu č.2 zadávací dokumentace.
Mikrobusy
Los-Nr.: 3
Předmětem plnění je dodávka 2 ks mikrobusů - reportážních jednokamerových vozů pro přepravu technologie a štábů na místa natáčení dle technické a cenové specifikace uvedené v příloze č.1 vzoru Smlouvy pro 3. část VZ, který tvoří přílohu č.3 zadávací dokumentace.
Užitkové vozidlo pro TS Ostrava
Los-Nr.: 4
Česká televize, Televizní studio Ostrava, Ostrava