2. Spôsob poskytnutia súťažných podkladov:
2.1 z profilu verejného obstarávateľa: https://www.uvo.gov.sk/profily/-/profil/pzakazky/9127
2.2 v editovateľnej podobe na webovej adrese: https://josephine.proebiz.com/sk/tender/36708/summary.
Bližšie informácie o systéme JOSEPHINE sú uvedené v súťažných podkladoch v časti A.1 Pokyny pre uchádzačov.
5. Úspešný uchádzač alebo uchádzači sú povinní poskytnúť verejnému obstarávateľovi riadnu súčinnosť potrebnú na uzatvorenie Rámcovej dohody uvedenú v bode 29 časti A.1 Pokyny pre uchádzačov súťažných podkladov.