Services - 71772-2022
Danemark-Brabrand: Services de nettoyage de logements
2022/S 028-071772
Avis de marché
Services
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Frederikssund Kommune - Udbud af rengøring 2022 - Prækvalifikation
II.1.2)Code CPV principal
90911100 Services de nettoyage de logements
II.1.4)Description succincte:
Ovennævnte udbud af rengøring gennemføres af Servicemægleren A/S på vegne af Frederikssund Kommune, som et begrænset udbud.
Opgaven omfatter rengøring på en lang række lokationer under Frederikssund Kommune, jf. Bilag B, Stamoplysninger
Leverandørerne bedes sætte sig grundigt ind i stamoplysningerne i Bilag B.
Opgaven er opdelt i 2 delaftaler, som er nærmere beskrevet i udbudsmaterialet.
Tryk her https://permalink.mercell.com/171903051.aspx
II.1.5)Valeur totale estimée
Valeur hors TVA: 1.00 DKK
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
For yderligere information henvises der til udbudsmaterialet.