Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Contrat-cadre relatif à la fourniture d'instruments/de systèmes de suivi de la performance de moteurs et de batteries et à la fourniture d'assistance technique pour la réalisation d'essais sur route et d'essais en laboratoires sur les émissions des véhicules (VELA).
Numéro de référence: JRC/IPR/2016/F.8/0017/OC.
II.1.2)Code CPV principal31710000 Équipement électronique
II.1.4)Description succincte:
L'objectif du présent appel d'offres est de conclure un contrat-cadre relatif à la fourniture et à l'installation de capteurs, d'instruments et de logiciels spécifiques (y compris l'assistance technique) permettant de mesurer de manière fiable et précise les paramètres de performance au cours d'un essai réalisé en laboratoire ou sur route.
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 450 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)38112100 Systèmes de positionnement à capacité globale (GPS ou équivalent)
31710000 Équipement électronique
30230000 Matériel informatique
31100000 Moteurs, générateurs et transformateurs électriques
38548000 Instruments pour véhicules
42961300 Système de localisation de véhicules
48100000 Logiciels pour l'industrie
71356200 Services d'assistance technique
35125100 Capteurs
30237475 Capteurs électriques
38122000 Baromètres
II.2.4)Description des prestations:
La réalisation d'essais précis et de mesures fiables des niveaux avancés d'efficacité énergétique et d'émission de polluants des véhicules dans des conditions différentes requiert différents systèmes informatiques et des logiciels adaptés. Le marché prévoit principalement la fourniture, l'installation des composants du système (matériel informatique et logiciels), les essais et d'autres services connexes.
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Okvirni ugovor za nabavu instrumenata/sustava za praćenje izvedbe strojeva, motora i baterija te tehnička pomoć za ispitivanja na cesti i za ispitivanja laboratorija VELA
Referentni broj: JRC/IPR/2016/F.8/0017/OC.
II.1.2)Glavna CPV oznaka31710000 Elektronička oprema
II.1.4)Kratak opis:
Cilj je ove ponude uspostavljanje okvirnog ugovora za nabavu, ugradnju i tehničku pomoć posebnih senzora, instrumenata i softvera radi točnog i pouzdanog mjerenja parametara izvedbe tijekom ispitivanja u laboratoriju, kao i na cesti.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 450 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a38112100 Globalni sustavi navigacije i pozicioniranja (GPS ili istovrijedan)
31710000 Elektronička oprema
30230000 Računalna oprema
31100000 Električni motori, generatori i transformatori
38548000 Instrumenti za vozila
42961300 Sustav za određivanje položaja vozila
48100000 Programski paket za industriju
71356200 Usluge tehničke pomoći
35125100 Senzori
30237475 Električna osjetila
38122000 Barometri
II.2.4)Opis nabave:
Radi izvršavanja točnog ispitivanja i pouzdanog mjerenja napredne energetske učinkovitosti vozila i razine emisije zagađivača u različitim uvjetima, potrebno je nekoliko hardverskih sustava i prilagođenih softvera. Ugovorom se namjeravaju nabaviti, ugraditi komponente sustava (hardverskog i softverskog), ispitivanja i druge povezane usluge.
Italy-Ispra: Framework contract for the supply of instruments/monitoring systems for the performance of engines, motors and batteries and technical assistance for on-road tests and for the tests in VELA laboratories
2016/S 051-083936
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Framework contract for the supply of instruments/monitoring systems for the performance of engines, motors and batteries and technical assistance for on-road tests and for the tests in VELA laboratories.
II.1.2)Main CPV code31710000 Electronic equipment
II.1.4)Short description:
The objective of this tender is to establish a framework contract for the supply, installation and technical assistance of specific sensors, instruments and software to accurately and reliably measure the performance parameters during a test, either in the laboratory or on the road.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 450 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2.2)Additional CPV code(s)38112100 Global navigation and positioning systems (GPS or equivalent)
31710000 Electronic equipment
30230000 Computer-related equipment
31100000 Electric motors, generators and transformers
38548000 Instruments for vehicles
42961300 Vehicle location system
48100000 Industry specific software package
71356200 Technical assistance services
35125100 Sensors
30237475 Electric sensors
38122000 Barometers
II.2.4)Description of the procurement:
In order to perform accurate tests and to reliably measure advanced vehicle energy efficiency and pollutant emission levels under different conditions, several hardware systems and customised software are needed. The contract foresees mainly the supply, installation of the system components (both hardware and software), tests and other related services.
Italija-Ispra: Okvirno naročilo za dobavo instrumentov/sistemov za spremljanje učinkovitosti strojev, motorjev in akumulatorjev ter tehnično pomoč pri cestnih preskusih in preskusih v laboratorijih VELA
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Okvirno naročilo za dobavo instrumentov/sistemov za spremljanje učinkovitosti strojev, motorjev in akumulatorjev ter tehnično pomoč pri cestnih preskusih in preskusih v laboratorijih VELA.
Referenčna številka dokumenta: JRC/IPR/2016/F.8/0017/OC.
II.1.2)Glavna koda CPV31710000 Elektronska oprema
II.1.4)Kratek opis:
Cilj tega razpisa je skleniti okvirno pogodbo za dobavo in namestitev, ter povezano tehnično pomoč, posebnih senzorjev, instrumentov in programske opreme za natančno in zanesljivo merjenje parametrov učinkovitosti med preskusi v laboratoriju ali na cesti.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 450 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV38112100 Globalni sistem navigacije in pozicioniranja (GPS ali enakovredno)
31710000 Elektronska oprema
30230000 Oprema za računalnike
31100000 Elektromotorji, generatorji in transformatorji
42961300 Sistem za določanje položaja vozil
48100000 Programski paket za posamezno industrijo
71356200 Storitve tehnične pomoči
35125100 Senzorji
30237475 Električni senzorji
II.2.4)Opis javnega naročila:
Za izvedbo natančnih preskusov in za zanesljivo merjenje napredne energetske učinkovitosti vozil in ravni emisij onesnaževal pod različnimi pogoji je potrebnih več sistemov strojne opreme in prilagojena programska oprema. Naročilo predvideva predvsem dobavo in namestitev sistemskih komponent (strojne in programske oprema), preskuse ter druge sorodne storitve.