Dienstleistungen - 84812-2022
Tschechien-Vrchlabí: Transport von Stämmen im und aus dem Wald
2022/S 033-084812
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Uzavření rámcových dohod na těžbu motorovou pilou včetně odkornění
Referenznummer der Bekanntmachung: 19/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Jedná se o uzavření rámcových dohod dle §131 zákona na těžební činost motorovou pilou s následným odkorněním na území KRNAP a jeho OP. Vzhledem k povaze zakázky připustila Správa KRNAP plnění zakázky po částech. Části zakázky jsou vymezeny územně a jsou totožné s územím jednotlivých územních pracovišť. Celkem se jedná o čtyři části.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 540 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
19/2022 ÚP 31 Harrachov
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Jedná se o uzavření rámcové dohody na těžební činost motorovou pilou s následným odkorněním na území ÚP Harrachov v předpokládaném objemu 600 m3.
19/2022 ÚP 32 Rezek
Los-Nr.: 2
Jedná se o uzavření rámcové dohody na těžební činost motorovou pilou s následným odkorněním na území ÚP Rezek v předpokládaném objemu 400 m3.
19/2022 ÚP 34 Černý Důl
Los-Nr.: 3
Jedná se o uzavření rámcové dohody na těžební činost motorovou pilou s následným odkorněním na území ÚP Černý Důl v předpokládaném objemu 3 500 m3.
19/2022 ÚP 35 Pec pod Sněžkou
Los-Nr.: 4
Jedná se o uzavření rámcové dohody na těžební činost motorovou pilou s následným odkorněním na území ÚP Pec pod Sněžkou v předpokládaném objemu 1 400 m3.