Lieferungen - 87440-2022
Griechenland-Eleysina: Heizöl
2022/S 035-087440
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
09135100 Heizöl
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων του Δήμου Ελευσίνας και ειδικότερα του Ν.Π.Δ.Δ. με τίτλο: "Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης"
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 38 709.67 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ανοιχτός ηλεκτρονικός διαγωνισμός άνω των ορίων του Δήμου Ελευσίνας με τίτλο: "Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης". Το αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια του πετρελαίου θέρμανσης για τις υπηρεσίες του Ν.Π.Δ.Δ. συνολικού προϋπολογισμού 38.709,67 € (μη συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24%) και κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά αποκλειστικά βάση της τιμής (χαμηλότερη τιμή).