Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Извършване на строително-монтажни работи по изграждане и ремонт на съоръжения и елементи от електроразпределителната мрежа СрН и НН, собственост на „Електроразпределение Север“ АД, по обособени позиции
Referenznummer der Bekanntmachung: 86/2020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45310000 Installation von elektrischen Leitungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Изпълнението предмета на поръчката е свързана с извършване на електромонтажни, строителни, изкопни и възстановителни работи на съоръжения и елементи СрН и НН от електроразпределителната мрежа на „Електроразпределение Север“ АД, които се разделят на четири основни групи:
1. Кабелни разпределителни мрежи СрН;
2. Въздушни разпределителни мрежи СрН;
3. Въздушни кабелни линии за НН с усукан изолиран проводник;
4. Кабелни разпределителни мрежи НН. Изпълнението предмета на поръчката включва 300 вида дейности, които трябва да отговарят на изискванията на ТС-СрН/НН-191 Техническа спецификация за изпълнение на СМР по изграждане и ремонт на съоръжения и елементи от електроразпределителната мрежа СрН и НН с включени: списък с материали доставка на възложителя; списък с материали доставка на изпълнителя и списък с дейностите по строително-монтажни работи. Видовете дейности, които ще се извършат, са посочени в количествено-стойностни сметки по об. позиции — образец № 7 и следващи към обр. — ценово предл.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Извършване на СМР по изграждане и ремонт на съоръжения и елементи от електроразпределителната мрежа СрН и НН за обекти на територията на гр. Варна и вилна зона Варна
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45310000 Installation von elektrischen Leitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Видовете работи, които ще се извършват, са посочени в количествено-стойностни сметки (КСС) по обособени позиции — образец 7 и следващи към образец на ценовото предложение неразделна част от документацията.
Извършване на СМР по изграждане и ремонт на съоръжения и елементи от електроразпределителната мрежа СрН и НН за обекти на територията на област Варна
Los-Nr.: 2
Извършване на СМР по изграждане и ремонт на съоръжения и елементи от електроразпределителната мрежа СрН и НН за обекти на територията на област Добрич
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45300000 Bauinstallationsarbeiten
Извършване на СМР по изграждане и ремонт на съоръжения и елементи от електроразпределителната мрежа СрН и НН за обекти на територията на обл. Шумен
Los-Nr.: 4
Видовете работи, които ще се извършват, са посочени в количествено-стойностни сметки (КСС) по обособени позиции — образец 7 и следващи към образец на ценовото предложение, неразделна част от документацията.