II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022 - postępowanie nr II
Numéro de référence: SAZ.270.20.2021
II.1.2)Code CPV principal77200000 Services sylvicoles
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki, wynikające z Załącznika nr 3 do SWZ.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Wykonywanie usług leśnych w Leśnictwie Wełmice
Lot nº: Pakiet I.02
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)77200000 Services sylvicoles
77210000 Services de débardage
77211000 Services liés au débardage
77211100 Services d'exploitation forestière
77211200 Transport de grumes dans les forêts
77211300 Services de défrichement
77211400 Services d'abattage d'arbres
77211500 Services d'élagage
77211600 Plantation d'arbres par ensemencement
77230000 Services liés à la sylviculture
77231000 Services de gestion des forêts
77231200 Services de lutte contre les animaux nuisibles de la forêt
77231500 Services de surveillance ou d'évaluation des forêts
77231600 Services de boisement
75251120 Services de lutte contre les incendies de forêt
45340000 Travaux d'installation de clôtures, de garde-corps et de dispositifs de sécurité
45342000 Pose de clôtures
II.2.4)Description des prestations:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1275. z pózn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki wynikające z załącznika nr 3 do SWZ – zagospodarowanie lasu, pozyskanie drewna - całkowity wyrób drewna pilarką (CWD-P) i całkowity wyrób drewna technologią dowolną (CWD-D).
Wykonywanie usług leśnych w Leśnictwie Strużka
Lot nº: Pakiet I.03
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1275. z pózn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, gospodarki łąkowo – rolnej, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz innych prac towarzyszących pozyskaniu drewna, gospodarki łąkowo – rolnej, jak również wznoszenia, konserwacji i demontażu ogrodzeń upraw leśnych z siatki wynikające z załącznika nr 3 do SWZ – zagospodarowanie lasu, pozyskanie drewna - całkowity wyrób drewna pilarką (CWD-P) i całkowity wyrób drewna technologią dowolną (CWD-D).
Wykonywanie usług leśnych w Leśnictwie Gozdno
Lot nº: Pakiet I.04
Pakiet mechanicznego odnowienia lasu z wykorzystaniem sadzarek.
Lot nº: Pakiet VIII
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1275. z pózn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli lasu do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli lasu wynikające z załącznika nr 3 do SWZ – mechaniczne odnowienie lasu z wykorzystaniem sadzarek.
Wykonywanie usług leśnych na szkółce leśnej Wężyska.
Lot nº: Pakiet IX
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (t.j. Dz.U. z 2021 r. poz. 1275. z pózn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa do wykonania na terenie Nadleśnictwa Brzózka w roku 2022.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, gospodarki szkółkarskiej i nasiennictwa z załącznika nr 3 do SWZ - Szkółka Leśna Wężyska