Lieferungen - 104497-2023
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2023/S 036-104497
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг за нуждите на Дирекция за национален строителен контрол.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Съгласно чл. 22, ал. 2 от Рамково споразумение №СПОР-8/09.05.2022 г., Възложителят отправя покана за сключване на договор до следните рамкови изпълнители:
1. "Парафлоу комуникейшънс" ООД.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг съгласно Приложение №3 - списък на артикулите от поканата за подаване на оферта до рамковия изпълнител.