II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 251-5
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200148
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34312600 Förderbänder aus Gummi
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp.
Zamówienie obejmuje dostawę taśm przenośnikowych tkaninowo-gumowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34312600 Förderbänder aus Gummi
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1000MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1250 <1400 KN/M, 3-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM
ilość 16450 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1000MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1250 <1400 KN/M, 3-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA MIN 4+3 MM LUB TAŚMA PRZENOŚNIKOWA O DOWOLNEJ KONSTRUKCJI RDZENIA SPEŁNIAJĄCA WYMAGANIA W ZAKRESIE WYTRZYMAŁOŚCI I SZEROKOŚCI
ilość 3600 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1000MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1250 <1400 KN/M, 4-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM,
ilość 2450 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA / SZEROKOŚĆ 1000MM / WYTRZYMAŁOŚĆ >=2000 <2500 KN/M / 4-PRZEKŁADKOWA / OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM
ilość 600 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1200MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1250 <1400 KN/M, 3-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM
ilość 3800 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1200MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1400 <1600 KN/M, 4-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM,
ilość 1500 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1200MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1400 <1600 KN/M, 4-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA MIN 4+3 MM LUB TAŚMA PRZENOŚNIKOWA O DOWOLNEJ KONSTRUKCJI RDZENIA SPEŁNIAJĄCA WYMAGANIA W ZAKRESIE WYTRZYMAŁOŚCI I SZEROKOŚCI
ilość 1000 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1200MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1600 <1800 KN/M, 4-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM,
ilość 13250 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1200MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1600 <1800 KN/M, 4-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA MIN 4+3 MM LUB TAŚMA PRZENOŚNIKOWA O DOWOLNEJ KONSTRUKCJI RDZENIA SPEŁNIAJĄCA WYMAGANIA W ZAKRESIE WYTRZYMAŁOŚCI I SZEROKOŚCI
ilość 1900 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1400MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1250 <1400 KN/M, 3-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM,
ilość 260 m
TAŚMA TKANINOWO GUMOWA WIELOPRZEKŁADKOWA ANTYELEKTROSTATYCZNA TRUDNOPALNA, SZEROKOŚĆ 1400MM, WYTRZYMAŁOŚĆ >=1600 <1800 KN/M, 4-PRZEKŁADKOWA, OKŁADKA NOŚNA/BIEŻNA 4+3 MM,
ilość 10300 m