Lieferungen - 105726-2022
Submission deadline has been amended by:  160489-2022
Polen-Łódź: Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
2022/S 041-105726
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa artykułów higienicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/13/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33760000 Toilettenpapier, Taschentücher, Handtücher und Servietten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa artykułów higienicznych dla Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 2
Maximale Anzahl an Losen, die an einen Bieter vergeben werden können: 2
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PAKIET Nr 1 - Artykuły higieniczne dla obiektów szpitala CSK
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung
39831700 Automatische Seifenspender
44174000 Folien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Artykuły higieniczne dla obiektów szpitala CSK
W celu potwierdzenia zgodności oferowanych robót budowlanych, dostaw lub usług z wymaganymi cechami zgodnie z art. 104-106 Ustawy, Zamawiający określa następujące przedmiotowe środki dowodowe, jakie mają dostarczyć Wykonawcy wraz z ofertą:
1.Dokument potwierdzający opis przedmiotu zamówienia pochodzący od producenta/ wytwórcy/ autoryzowanego przedstawiciela lub informacja wygenerowana elektronicznie z oficjalnego portalu /strony producenta. Należy dołączyć kartę katalogową / dokument informacyjny dotyczący przedmiotu zamówienia, który Wykonawca zamierza zaoferować, umożliwiający weryfikację zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z wymaganiami zamawiającego określonymi w SWZ wraz z podaniem nr Pakietu i nr pozycji, którego dotyczy.
W celu dokonania oceny złożonej oferty w ramach Kryterium Parametry jakościowe, zgodnie z art. 65 ust. 1 pkt. 4) Ustawy, Zamawiający odstępuje od wymagania użycia środków komunikacji elektronicznej w zakresie przedstawienia próbki asortymentu. Poza wymienionym przypadkiem Zamawiający nie przewiduje innego sposobu komunikowania się niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
2.W celu dokonania oceny złożonej oferty w ramach Kryterium Parametry jakościowe należy przedłożyć fizycznie (za pośrednictwem operatora pocztowego w rozumieniu ustawy z dnia 23 listopada 2012 r. – Prawo pocztowe (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1041), osobiście lub za pośrednictwem posłańca)- na adres Zamawiającego w Łodzi przy ul. Pomorskiej 251 parter, budynek A-3-Kancelaria ogólna- BEZPŁATNE, BEZZWROTNE PRÓBKI DO TESTOWANIA - zapakowane oraz oznaczone numerem postępowania, pakietu i pozycji, której dotyczą oraz nazwą Wykonawcy i Producenta.
Zamawiający wymaga złożenia próbek:
DO PAKIETU NR 1- Artykuły higieniczne dla obiektów szpitala CSK
- DO POZYCJI NR 5 w ilości 1 rolka
- DO POZYCJI NR 6 w ilości 1 rolka
- DO POZYCJI NR 7 w ilości 1 rolka
- DO POZYCJI NR 8 w ilości 1 rolka
- DO POZYCJI NR 9 w ilości 1 wsad=200 listków
Uwaga:
Wzory (próbki) składane celem ich oceny w ramach Kryterium Parametry jakościowe nie podlegają uzupełnieniu- zgodnie art. 107 ust. 3 Ustawy !!!
PAKIET Nr 2 - Artykuły higieniczne do nowych poradni specjalistycznych
Los-Nr.: 2
Artykuły higieniczne do nowych poradni specjalistycznych
DO PAKIETU NR 2- Artykuły higieniczne do nowych poradni specjalistycznych
DO POZYCJI NR 1 w ilości 1 rolka
DO POZYCJI NR 2 w ilości 1 rolka