II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa wyrobów medycznych do inwazyjnych zabiegów kardiologicznych
Referenznummer der Bekanntmachung: DZ.3321.5.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest:
Zad. 1 – Zad. 46
PEŁNY OPIS W SWZ
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 46.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 46 zadań (bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für maximale Anzahl an Losen: 46
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zad. 1 – mikrocewnik wspierający prowadnik do trudnych intubacji
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
33141200 Katheter
33141240 Katheterzubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
3.3. Wymagania Zamawiającego dotyczące przedmiotu zamówienia:
1) oferowany wyrób medyczny musi posiadać atesty, certyfikaty i być zarejestrowany zgodnie z przepisami prawa wymagającymi posiadania atestów, certyfikatów oraz rejestracji,
2) oferowany wyrób medyczny musi być wprowadzony do obrotu i używania zgodnie
z wymaganiami ustawy z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz. U. z 2022 r., poz. 974),
3) oferowany wyrób medyczny musi odpowiadać normom lub specyfikacjom technicznym obowiązującym dla tego wyrobu;
W przypadku, gdyby oferowany wyrób medyczny nie wymagał zgłoszenia do Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych Wykonawca zobowiązany jest do wykonania na własny koszt i we własnym zakresie wszelkich czynności niezbędnych do wypełnienia wszystkich wymogów prawa związanych z wprowadzeniem wyrobu do obrotu i używania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Wykonawca zobowiązany jest wykonać takie czynności w terminach wynikających z obowiązujących przepisów oraz dostarczyć Zamawiającemu w tych terminach stosowne dokumenty potwierdzające wykonanie takich czynności.
3.4. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia w wystarczająco precyzyjny i zrozumiały sposób, jednakże w każdej takiej sytuacji Zamawiający dopuszcza rozwiązanie równoważne do opisanych w powyższy sposób. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje określone produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
Opisując przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym W takich sytuacjach ewentualne wskazania należy odczytywać łącznie z wyrazami „lub równoważne”.
INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 214
UST. 1 PKT 7 I 8, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY PRZEWIDUJE UDZIELANIE TAKICH ZAMÓWIEŃ
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp.
Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy Pzp.
OPIS KRYTERIÓW, KTÓRYMI ZAMAWIAJĄCY BĘDZIE SIĘ KIEROWAŁ PRZY WYBORZE OFERTY, WRAZ Z PODANIEM WAG TYCH KRYTERIÓW I SPOSOBU OCENY OFERT
13.1. Ocena ofert zostanie przeprowadzona na podstawie kryteriów określonych w SWZ oraz ich wag.
Oferty oceniane będą punktowo odrębnie w odniesieniu do poszczególnych Zadań.
W trakcie oceny ofert kolejno rozpatrywanym i ocenianym ofertom przyznawane są punkty za poniższe kryteria według następujących zasad:
KRYTERIUM CENA waga: 60 %
KRYTERIUM TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA CZĄSTKOWEGO waga: 40 %
Zad. 2 – cewnik do obrazowania wewnątrznaczyniowego OCT wraz z najmem systemu do optycznej tomografii koherentnej
Los-Nr.: 2
Zad. 3 – cewnik przedłużający do cewnika prowadzącego
Los-Nr.: 3
Zad. 4 – y-conector, strzykawka wysokociśnieniowa z manometrem, opaska uciskowa
Los-Nr.: 4
Zad. 5 – cewnik balonowy non-compliant
Los-Nr.: 5
Zad. 6 – cewnik balonowy semi-compliant
Los-Nr.: 6
Zad. 7 – cewnik balonowy powlekany Paclitaxelem
Los-Nr.: 7
Zad. 8 – inflator – wysokociśnieniowa strzykawka do PCI
Los-Nr.: 8
Zad. 9 – zestaw do mechanicznego pulsacyjnego wsparcia lewej komory serca przy zabiegach wysokiego ryzyka
Los-Nr.: 9
Zad. 10 – zestaw do zamykania tętnicy za pomocą szwu
Los-Nr.: 10
Zad. 11 – cewnik echograficzny wewnątrzwieńcowy do aparatu iLab
Los-Nr.: 11
Zad. 12 – prowadnik do pomiaru przepływów wewnątrzwieńcowych FFR wraz z najmem systemu do pomiaru cząstkowej rezerwy przepływu
Los-Nr.: 12
Zad. 13 – prowadnik wieńcowy dedykowany do otwierania przewlekłych zamknięć z dostępu retrograde i ekstenalizacji
Los-Nr.: 13
Zad. 14 – cewnik prowadzący
Los-Nr.: 14
Zad. 15 – cewnik do aterektomii rotacyjnej z łącznikiem i prowadnik
Los-Nr.: 15
Zad. 16 – cewnik balonowy nacinająco-pozycjonujący
Los-Nr.: 16
Zad. 17 – zestaw kompatybilny ze strzykawką Medrad V
Los-Nr.: 17
Zad. 18 – balon do walwuloplastyki aortalnej
Los-Nr.: 18
Zad. 19 – cewnik diagnostyczny
Los-Nr.: 19
Zad. 20 – elektrody endokawitarne
Los-Nr.: 20
Zad. 21 – balon do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej
Los-Nr.: 21
Zad. 22 – zestaw do biopsji mięśnia sercowego
Los-Nr.: 22
Zad. 23 – zestaw do usuwania z układu naczyniowego ciał obcych
Los-Nr.: 23
Zad. 24 – strzykawka 10ml z końcówką nakręcaną typu Luer
Los-Nr.: 24
Zad. 25 – mikocewnik do CTO
Los-Nr.: 25
Zad. 26 – cewnik balonowy do PCI
Los-Nr.: 26
Zad. 27 – zestaw – sprzęt drobny do zabiegów kardiologii inwazyjnej
Los-Nr.: 27
Zad. 28 – korki naczyniowe do embolizacji i zamykania przecieków okołozastawkowych
Los-Nr.: 28
Zad. 29 – zestaw do zamykania miejsca nakłucia tętnicy udowej
Los-Nr.: 29
Zad. 30 – cewnik diagnostyczny z krzywizną
Los-Nr.: 30
Zad. 31 – prowadnik sztywny
Los-Nr.: 31
Zad. 32 – prowadnik wieńcowy
Los-Nr.: 32
Zad. 33 – cewnik balonowy do PCI
Los-Nr.: 33
Zad. 34 – cewnik balonowy do PCI
Los-Nr.: 34
Zad. 35 – cewnik balonowy do PCI
Los-Nr.: 35
Zad. 36 – prowadnik wieńcowy dedykowany do otwierania przewlekłych zamknięć z dostępu retrograde
Los-Nr.: 36
Zad. 37 – cewnik balonowy typu non-compliant
Los-Nr.: 37
Zad. 38 – cewnik balonowy typu rapid exchange, inflator analogowy
Los-Nr.: 38
Zad. 39 – system do aterektomii z prowadnikiem i najmem pompy
Los-Nr.: 39
Zad. 40 – prowadnik ciśnieniowy wraz z najmem aparatu
Los-Nr.: 40
Zad. 41 – pompa aktywnie wspomagająca krążenie wraz z najmem konsoli sterującej
Los-Nr.: 41
Zad. 42 – mikrocewnik kompatybilny z prowadnikiem
Los-Nr.: 42
Zad. 43 – cewnik prowadzący do PCI
Los-Nr.: 43
Zad. 44 – cewnik przedłużający do cewnika prowadzącego wraz z najmem konsoli
Los-Nr.: 44
Zad. 45 – koszulka do tętnicy promieniowej
Los-Nr.: 45
Zad. 46 – urządzenie do zamykania miejsc dostępu na tętnicy udowej
Los-Nr.: 46