Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kėdainių miesto seniūnijos kelių, gatvių, kelkraščių, šaligatvių, takų, laiptų ir aikščių priežiūros paslaugos
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90610000 Straßenreinigung und Straßenkehrdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pirkimas skaidomas į 2 pirkimo objekto dalis. I-a pirkimo objekto dalis "Kėdainių
miesto seniūnijos kelių ir gatvių priežiūra žiemos sąlygomis"; II-a pirkimo objekto
dalis "Kėdainių miesto seniūnijos gatvių kelkraščių, šaligatvių, takų, laiptų ir
aikščių priežiūra".