Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 114176-2022
Litauen-Kaunas: Besondere Nahrungsmittel
2022/S 045-114176
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Maisto papildai
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
15880000 Besondere Nahrungsmittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Specialios medicininės paskirties visavertis enterinis mišinys su padidintu baltymų kiekiu, spartinantis žaizdų gijimą (Cubitan arba lygiavertis)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Specialios medicininės paskirties visavertis enterinis mišinys su padidintu baltymų kiekiu, spartinantis žaizdų gijimą (Cubitan arba lygiavertis) - orientacinis kiekis 8 830 kg
Didelės energinės vertės specialios medicininės paskirties maisto produktas (Supportan arba lygiavertis)
Los-Nr.: 2
Didelės energinės vertės specialios medicininės paskirties maisto produktas (Supportan arba lygiavertis) - orientacinis kiekis 3 400 kg