Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Dienstleistungen - 115963-2022
Polska-Jelenia Góra: Usługi związane z odpadami
2022/S 045-115963
Ogłoszenie o zamówieniu
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych w Jeleniej Górze
Numer referencyjny: RZ.271.7.2022
II.1.2)Główny kod CPV
90500000 Usługi związane z odpadami
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych z nieruchomości niezamieszkałych zlokalizowanych w Jeleniej Górze w okresie 12 miesięcy licząc od pierwszego (1) dnia miesiąca następującego po dacie podpisania umowy.
Powierzchnia miasta Jelenia Góra wynosi 10 922 ha. Liczba nieruchomości niezamieszkałych, wykazana w deklaracjach o wysokości opłaty zagospodarowania odpadami komunalnymi wynosi 1.098 szt.
Prognozowana masa odpadów komunalnych wytworzonych przez właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy w Jeleniej Górze, w okresie realizacji zamówienia wynosi: 4 696 Mg.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
90510000 Usuwanie i obróbka odpadów
90514000 Usługi recyklingu odpadów
90533000 Usługi gospodarki odpadami
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakres zamówienia obejmuje:
1) odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne. Zakres zadania nie obejmuje nieruchomości „mieszanych” tj. nieruchomości, w których część jest zamieszkała, a część wykorzystywana na cele inne niż mieszkaniowe,
2) powyższe odbiory odbywać się będą z pojemników dostarczonych przez Wykonawcę [na niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne], jak i z pojemników będących własnością właściciela nieruchomości (pozostałe gromadzone w sposób selektywny),
3) transport odebranych odpadów do instalacji odzysku i unieszkodliwiania odpadów oraz do instalacji komunalnych,
4) wyposażenie nieruchomości, na których znajdują się ogrody działkowe, w pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów na frakcje: papier, szkło, metale i tworzywa sztuczne,
5) wyposażenie w pojemniki służące do zbierania niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych oraz utrzymywania tych pojemników w odpowiednim stanie sanitarnym, porządkowym i technicznym - stosownie do uchwały nr 274.XXVI.2020 Rady Miejskiej Jeleniej Góry z dnia 8 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów (Dz. Urz. Woj. Dol. z 2020 r. poz. 6988),
6) przeprowadzanie weryfikacji selektywnego zbierania odpadów komunalnych, o której mowa odpowiednio w pkt 11 Tomu III SWZ.