Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Annual Organisation of the ‘Daphne Caruana Galizia Prize for Journalism’ of the European Parliament
Reference number: COMM/AWD/2021/73
II.1.2)Main CPV code79952000 Event services
II.1.4)Short description:
The Prize aims at distinguishing outstanding journalism in Europe on a yearly basis. The purpose of the contract is to select an independent, credible and well-established EU-based media organization responsible for implementing this project.
More specifically, the contractor shall be responsible for, amongst other tasks:
Production: consulting, selection and organization of a jury, drafting of Prize rules, organization of meetings, drafting of minutes and working documents, preparation of annual activity report.
Promotion: organization of call for applications, Prize website, rules and application forms, publications, social media strategy, audio-visual production, other communication and outreach activities.
Support and logistics: organization of jury meetings, award ceremony, and other events.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 540 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)79951000 Seminar organisation services
79956000 Fair and exhibition organisation services
II.2.4)Description of the procurement:
Please consult: Annex I Technical Specifications.
Meil on hea meel teatada, et portaali TED uus versioon võetakse kasutusele 29. jaanuaril 2024 (esialgne kuupäev – kinnitamisel!) Olete huvitatud uutest funktsioonidest, täiendustest ja mõjust, mida need kasutajatele kaasa toovad? Kutsume teid lugema meie artiklit, et teha lähemalt tutvust peamiste uute muudatuste ja funktsioonidega.
E-vormide teadete kuvamist mõjutavad mõned vead. Tegeleme probleemi lahendamisega. Seni saate külastada meie temaatilist veebilehte, et saada rohkem teavet ja juhiseid.
Registreerimine 14. detsembril 2023 toimuvale TEDi andmete taaskasutajate neljandale seminarile on avatud.
Teenused - 116900-2021
Belgia-Brüssel: Euroopa Parlamendi Daphne Caruana Galizia ajakirjandusauhinna väljaandmise iga-aastane korraldamine
2021/S 047-116900
Hanketeade
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Euroopa Parlamendi Daphne Caruana Galizia ajakirjandusauhinna väljaandmise iga-aastane korraldamine
Viitenumber: COMM/AWD/2021/73
II.1.2)CPV põhikood
79952000 Ürituste korraldamisega seotud teenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Auhinnaga seatakse eesmärgiks väljapaistva ajakirjanduse iga-aastase esiletõstmise Euroopas. Lepingu eesmärk on valida välja kõnealuse projekti elluviimise eest vastutav sõltumatu, usaldusväärne ja ELis asuv hea reputatsiooniga meediaorganisatsioon.
Töövõtja vastutusalas on muu töö hulgas eelkõige järgmised ülesanded:
Presentatsioon: auhinnakomisjoni nõustamine, valimine ja asutamine, auhinna reglemendi koostamine, koosolekute korraldamine, protokolli ja töödokumentide koostamine, iga-aastase tegevusaruande ettevalmistamine.
Edendamine: taotluste esitamise kutse, auhinna veebisaidi, juhendi ja taotlusvormide, väljaannete, sotsiaalmeedia strateegia, audiovisuaalmaterjali tootmise ning muude teabevahetus- ja teavitustegevuste korraldamine.
Tugi ja logistika: auhinnakomisjoni koosolekute, autasustamistseremoonia ja muude ürituste korraldamine.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 540 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
79951000 Seminaride organiseerimisteenused
79956000 Messide ja näituste organiseerimisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Vt I lisa, Tehniline kirjeldus.
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Kasmetinės Europos Parlamento „Daphne Caruana Galizia“ žurnalistikos premijos organizavimas
Nuorodos numeris: COMM/AWD/2021/73
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79952000 Su renginiais susijusios paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Premija siekiama kasmet apdovanoti išskirtinę žurnalistiką Europoje. Sutarties tikslas – atrinkti nepriklausomą, patikimą ir gerai žinomą ES žiniasklaidos organizaciją, atsakingą už šio projekto įgyvendinimą.
Tiksliau, rangovas, be kitų užduočių, bus atsakingas už:
Kūrimą: konsultacijos, vertinimo komisijos atranka ir organizavimas, apdovanojimų taisyklių rengimas, posėdžių organizavimas, protokolų ir darbo dokumentų rengimas, metinės veiklos ataskaitos rengimas.
Reklamą: kvietimų teikti paraiškas organizavimas, premijos svetainė, taisyklės ir paraiškų formos, leidiniai, socialinės žiniasklaidos strategija, garso ir vaizdo kūrimas, kita komunikacijos ir informavimo veikla.
Paramą ir logistiką: vertinimo komisijos posėdžių, apdovanojimų ceremonijos ir kitų renginių organizavimas.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 540 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79951000 Seminarų organizavimo paslaugos
79956000 Mugių ir parodų organizavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Prašome žr.: Techninių specifikacijų I priedą.