Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu komputerowego oraz podzespołów komputerowych do Wojskowego Instytutu Medycznego
Referenznummer der Bekanntmachung: PN/221/WZP/21 - 192/ZP/21
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30200000 Computeranlagen und Zubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa sprzętu komputerowego oraz podzespołów komputerowych do Wojskowego Instytutu Medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 do SWZ.