II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20”
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200114
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej ustawą Pzp. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-20”
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: II.2.5)ZuschlagskriterienDie nachstehenden Kriterien
Preis
Los-Nr.: 2
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Los-Nr.: 6