Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dienst zur Bereitstellung von Wirtschaftsnachrichten und -informationen im Internet für Schwellenländer.
Referenznummer der Bekanntmachung: 2017 ECFIN 003/D.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79980000 Abonnementdienste - RB02
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Beschaffung einer umfassenden Palette von einschlägigen, zuverlässigen und fristgerechten makroökonomischen Informationen aus EU-Bewerberländern, potenziellen Bewerberländern und Schwellenländern.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 600 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Siehe die in Abschnitt I.3 angegebene Internetadresse.
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Seirbhís soláthair nuachta agus faisnéise eacnamaíche ar líne do mhargaí atá ag teacht chun cinn.
Uimhir thagartha: 2017 ECFIN 003/D.
II.1.2)Príomhchód CPV79980000 Subscription services - RB02
II.1.4)Cur síos achomair:
Sraith chuimsitheach d'fhaisnéis mhaicreacnamaíoch ábhartha, iontaofa agus thráthúil a cheannach ó thíortha is iarrthóirí AE, tíortha réamh-iarrthóireachta agus margaí atá ag teacht chun cinn.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 600 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach ar an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3.