Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Langfristige Anmietung von Dienstfahrzeugen
Referenznummer der Bekanntmachung: COJ-PROC-20/022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34110000 Personenkraftwagen - PA01
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Langfristige Anmietung von Dienstfahrzeugen, Limousinen oder Nutzfahrzeugen, Kombiwagen und/oder Vans für die Standorte in Luxemburg und Brüssel, ohne Kaufoption.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 22 300 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34111100 Kombiwagen
34111200 Limousinen
34114400 Kleinbusse
34136100 Leichtlastwagen
34136200 Kastenwagen
34136000 Lieferwagen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Langfristige Anmietung von Dienstfahrzeugen, Limousinen oder Nutzfahrzeugen, Kombiwagen und/oder Vans für den Standort in Luxemburg.
Hierbei handelt es sich um die Anmietung von ungefähr 155 Limousinen und 27 Nutzfahrzeugen, Kombiwagen und/oder Vans für die gesamte Laufzeit des Rahmenvertrags.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
Langfristige Anmietung von Dienstfahrzeugen, Limousinen oder Nutzfahrzeugen, Kombiwagen und/oder Vans für den Standort in Brüssel.
Hierbei handelt es sich um die Anmietung von ungefähr 155 Limousinen und 46 Nutzfahrzeugen, Kombiwagen und/oder Vans für die gesamte Laufzeit des Rahmenvertrags.
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Virka-autojen pitkäaikainen vuokraus
Viitenumero: COJ-PROC-20/022
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi34110000 Henkilöautot - PA01
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Sopimus koskee virka-autojen, sedan-mallisten autojen tai hyötyajoneuvojen, farmariautojen ja/tai tila-autojen pitkäaikaista vuokrausta Luxemburgin- ja Brysselin-toimipaikkoja varten ilman ostomahdollisuutta.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 22 300 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
Tarjoukset voivat koskea kaikkia osia
II.2)Kuvaus
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)34111100 Farmariautot
34111200 Sedan-malliset autot
34114400 Pienoisbussit
34136100 Kevyet pakettiautot
34136200 Umpipakettiautot
34136000 Pakettiautot
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Erän kohteena on virka-autojen, sedan-mallisten autojen tai hyötyajoneuvojen, farmariautojen ja/tai tila-autojen pitkäaikainen vuokraus Luxemburgin-toimipaikkaa varten.
Kyseessä on noin 155 sedan-mallisen ja 27 hyötyajoneuvon sekä farmari- ja/tai tila-autojen vuokraus koko puitesopimuksen kestoaikana.
Erän kohteena on virka-autojen, sedan-mallisten autojen tai hyötyajoneuvojen, farmariautojen ja/tai tila-autojen pitkäaikainen vuokraus Brysselin-toimipaikkaa varten.
Kyseessä on noin 155 sedan-mallisen ja 46 hyötyajoneuvon sekä farmari- ja/tai tila-autojen vuokraus koko puitesopimuksen kestoaikana.
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Ilgalaikė tarnybinių automobilių nuoma
Nuorodos numeris: COJ-PROC-20/022
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34110000 Keleiviniai automobiliai - PA01
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Ilgalaikė tarnybinių automobilių, sedanų ar universalių transporto priemonių, universalo tipo automobilių ir (arba) mikroautobusų nuoma, be ketinimo juos įsigyti, Liuksemburge ir Briuselyje.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 22 300 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34111100 Universalūs automobiliai
34111200 Sedanai
34114400 Mikroautobusai
34136100 Lengvieji furgonai
34136200 Krovininiai furgonai
34136000 Furgonai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Ilgalaikė tarnybinių automobilių, sedanų ar universalių transporto priemonių, universalo tipo automobilių ir (arba) mikroautobusų nuoma Liuksemburge.
Kalbama maždaug apie 155 sedanų ir 27 lengvųjų tarnybinių automobilių, universalų ir (arba) mikroautobusų nuomą preliminariosios sutarties galiojimo laikotarpiu.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 2
Ilgalaikė tarnybinių automobilių, sedanų ar universalių transporto priemonių, universalo tipo automobilių ir (arba) mikroautobusų nuoma Briuselyje.
Kalbama maždaug apie 155 sedanų ir 46 lengvųjų tarnybinių automobilių, universalų ir (arba) mikroautobusų nuomą preliminariosios sutarties galiojimo laikotarpiu.
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Kiri fit-tul ta’ vetturi tas-servizz
Numru ta' referenza: COJ-PROC-20/022
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV34110000 Karozzi tal-passiġġieri - PA01
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Il-kiri għal żmien twil ta’ karozzi tas-servizz, karozzi tat-tip salun jew vetturi ta’ utilità, karozzi bil-kompartiment tal-passiġġieri mtawwal b’post ikbar għat-tagħbija u/jew vannijiet żgħar, għas-siti tal-Lussemburgu u Brussell, mingħajr għażla ta’ xiri.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 22 300 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: iva
L-offerti jistgħu jintbagħtu għal il-lottijiet kollha
II.2)Deskrizzjoni
II.2.1)Titlu:Nru tal-lott: 1
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK34111100 Karozzi tit “estate”
34111200 Karozzi tip “saloon”
34114400 Minibusses
34136100 Vannijiet żgħar
34136200 Vannijiet bil-panewijiet
34136000 Vannijiet
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Il-kiri għal żmien twil ta’ karozzi ta’ servizz, karozzi tat-tip salun jew vetturi ta’ utilità, karozzi bil-kompartiment tal-passiġġieri mtawwal b’post ikbar għat-tagħbija u/jew vannijiet żgħar, għas-sit tal-Lussemburgu.
Dan se jinvolvi madwar 155 karozza tat-tip salun u 27 vettura ta’ utilità, karozzi bil-kompartiment tal-passiġġieri mtawwal b’post ikbar għat-tagħbija u/jew vannijiet żgħar għall-perijodu sħiħ tal-qafas ta’ kuntratt.
II.2.1)Titlu:Nru tal-lott: 2
Il-kiri għal żmien twil ta’ karozzi tas-servizz, karozzi tat-tip salun jew vetturi ta’ utilità, karozzi bil-kompartiment tal-passiġġieri mtawwal b’post ikbar għat-tagħbija u/jew vannijiet żgħar, għas-sit ta’ Brussell.
Dan se jinvolvi madwar 155 karozza tat-tip salun u 46 vettura ta’ utilità, karozzi bil-kompartiment tal-passiġġieri mtawwal b’post ikbar għat-tagħbija u/jew vannijiet żgħar għall-perijodu sħiħ tal-qafas ta’ kuntratt.