Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ontwerpteam - Renovatie en uitbreiding sporthal de Hongerman te Nuenen
Referenznummer der Bekanntmachung: BIZOB-2021-NUE-EZW-00517
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het ontwerpteam gaat op basis van de beschikbare gegevens een integraal ontwerp maken en werkt dit verder uit tot een programma van eisen cq. functioneel bestek waarmee de realisatie kan worden aanbesteed. Dit betekent dat de opdrachtnemer verantwoordelijk is voor het bouwkundig ontwerp, de constructie, het installatieconcept, de bouwfysica, de akoestiek etc. De opdrachtnemer moet de opdrachtgever adviseren met betrekking tot de uit te voeren onderzoeken, de opdrachtgever zal deze vervolgens uit laten voeren. Tenslotte stelt de opdrachtnemer de aanvraag ten behoeve van de omgevingsvergunning inclusief bijlagen op en bereidt deze zodanig voor dat de opdrachtgever deze kan indienen.
Direct na de gunning van de opdracht kan gestart worden met de ontwerpwerkzaamheden. De looptijd van het totale project wordt geschat tot en met augustus 2025 (van opstellen van VO tot en met realisatie verbouwing).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De opdracht is dus op het gebied van disciplines en werkzaamheden samengevoegd. Dit is echter geen uitzondering bij engineeringsopdrachten, waardoor het niet noodzakelijk is de opdracht te verdelen in percelen.