Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Par tiesībām veikt ceļa zīmju un citu satiksmes organizācijas tehnisko līdzekļu uzturēšanas darbus Liepājā
Referenznummer der Bekanntmachung: 12
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233290 Installation von Straßenschildern
II.1.4)Kurze Beschreibung: