Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zvýšení úrovně zabezpečení JZ ÚRAO Dukovany
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35120000 Überwachungs- und Sicherheitssysteme und -einrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je rozšíření stávajícího technického systému fyzické ochrany (dále jen „TSFO“) spočívající v dodávce, montáži a zprovoznění nových prvků TSFO, zejména instalaci poplachových detekčních čidel na oplocení, instalace bezpečnostních kamer, vybudování kabelových tras od čidel a kamer do řídící místnosti TSFO a v dodávce a implementaci komponent rozšiřujících funkčnost elektronického řídicího systému pro TSFO, a to v rozsahu dle přílohy č. 8. Bližší specifikace je uvedena v ZD.