II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa kotew stalowych do kotwienia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 281-1.
Referenznummer der Bekanntmachung: 702101266
II.1.2)CPV-Code Hauptteil44212320 Diverse Konstruktionen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa kotew stalowych do kotwienia górotworu dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Formularzu Ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Część 1 - Kotwy metalowe.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)44212320 Diverse Konstruktionen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1.1 KOTWA METALOWA M-20 L-1000 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 2 690 kompl. 1.2 KOTWA METALOWA M-20 L-1200 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 3 165 kompl. 1.3 KOTWA METALOWA M-20 L-1300 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 1 450 kompl. 1.4 KOTWA METALOWA M-20 L-1500 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 2 350 kompl. 1.5 KOTWA METALOWA M-20 L-1600 Z PODKŁADKĄ I
NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 4 995 kompl. 1.6 KOTWA METALOWA M-20 L-1800 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 55 kompl. 1.7 KOTWA METALOWA M-20 L-2000 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 55 kompl. 1.8 KOTWA METALOWA M-20 L-2200 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 2 150 kompl. 1.9 KOTWA METALOWA M-20 L-2500 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 645 kompl. 1.10 KOTWA METALOWA M-20 L-2700 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 45 kompl. 1.11 KOTWA METALOWA M-22 L-1500 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 5 520 kompl. 1.12 KOTWA METALOWA M-22 L-1600 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 450 kompl.
Część 2 - Kotwy klinowe szybowe.
Los-Nr.: 2
2.1 KOTWA KLINOWA SZYBOWA M-30 L-320 Z NAKRĘTKĄ BN-78/0436-03 OBUDOWA SZYBU - 160 kompl. 2.2 KOTWA KLINOWA SZYBOWA L-400 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ M30 WKLEJANA OCYNK BN-78/0436-03 OBUDOWA SZYBU - 350 kompl. 2.3 KOTWA KLINOWA SZYBOWA L-320 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ M30 WKLEJANA OCYNK BN-78/0436-03 OBUDOWA SZYBU - 240 kompl. 2.4 KOTWA KLINOWA SZYBOWA L-320 Z PODKŁADKĄ INAKRĘTKĄ M30 WKLEJANA BN-78/0436-03 OBUDOWA SZYBU - 50,000 kompl. 2.5 KOTWA KLINOWA SZYBOWA M-30 L-400 Z NAKRĘTKĄ BN-78/0436-03 OBUDOWA SZYBU - 370 kompl 2.6 KOTWA KLINOWA SZYBOWA M-1 L-320 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ M30 OCYNK BN-78/0436-03 OBUDOWA SZYBU - 90 kompl. 2.7 KOTWA CYLINDRYCZNA ŻEBROWANA SZYBOWA L-1500 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ M30 WKLEJANA BN-78/0436- 03 OBUDOWA SZYBU - 600,000 kompl.
Część 3 - Kotwa wklejana strunowa.
Los-Nr.: 3
KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 320KN ŚR.ŻERDZI 22- 26MM ŚR.TULEI ZACISKOWEJ M36X2 L-5000 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ - 700 kompl.
Część 4 - Kotwa wklejana strunowa
Los-Nr.: 4
4.1 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA Q 20 L-6000 PRZYSTROPOWA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 215 kompl. 4.2 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 300KN Q 20 L-5000 PRZYSTROPOWA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA
CHODNIKOWA - 340 kompl. 4.3 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 300KN Q 20 L-6000 PRZYSTROPOWA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 25 kompl.
Część 5 - Kotwa wklejana strunowa.
Los-Nr.: 5
5.1 OTWA WKLEJANA STRUNOWA 350KN Q 24 L-7000 WSTRZĄSOODPORNA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 600 kompl. 5.2 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 350KN Q 24 L-6000 WSTRZĄSOODPORNA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 850 kompl. 5.3 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 350KN Q 24 L-9000 WSTRZĄSOODPORNA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 100 kompl. 5.4 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 350KN Q 24 L-5000
WSTRZĄSOODPORNA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 100 kompl.
Część 6 - Kotwa wklejana strunowa.
Los-Nr.: 6
6.1 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 430KN Q 26 L-6000 WSTRZĄSOODPORNA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 250 kompl. 6.2 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 430KN Q 26 L-9000
WSTRZĄSOODPORNA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 995 kompl. 6.3 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 430KN Q 26 L-10000 WSTRZĄSOODPORNA INIEKCYJNA Z GŁOWICĄ INIEKCYJNĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 100 kompl. 6.4 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 430KN Q 26 L-9000 WSTRZĄSOODPORNA INIEKCYJNA Z GŁOWICĄ INIEKCYJNĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 600 kompl. 6.5 KOTWA WKLEJANA STRUNOWA 430KN Q 26 L-4000
WSTRZĄSOODPORNA Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ OBUDOWA CHODNIKOWA - 850 kompl.
Część 7 - Kotwa wklejana strunowa wstrząsoodporna.
Los-Nr.: 7
KOTWA WKLEJANA ŻEBROWANA M30 MIN 120KN ŚR.ŻERDZI 30-32MM M30 L-1500 Z PODKŁADKĄ I NAKRĘTKĄ - 560 kompl.