Γνωστοποίηση συναφθείσας σύμβασης
Αποτελέσματα της διαδικασίας σύναψης σύμβασης
Νομική βάση:
Οδηγία 2014/24/ΕΕ
II.1)Εύρος της σύμβασης
II.1.1)Τίτλος:
11333 - Προμήθεια εξοπλισμού για τα νέα τμήματα του ΕΚΠΑ στα Ψαχνά Ευβοίας. (Επαναδημοπράτηση των άγονων τμημάτων του με αρ. PR_11239_ΠΡ22020 διαγωνισμού)
II.1.2)Κωδικός κύριου λεξιλογίου CPV31000000 Ηλεκτρικές μηχανές, συσκευές, εξοπλισμός και αναλώσιμα· φωτισμός
II.1.4)Σύντομη περιγραφή:
Προμήθεια εξοπλισμού για τα νέα τμήματα του ΕΚΠΑ στα Ψαχνά Ευβοίας. (Επαναδημοπράτηση των άγονων τμημάτων του με αρ. PR_11239_ΠΡ22020 διαγωνισμού).
II.1.6)Πληροφορίες σχετικά με τα τμήματαΗ παρούσα σύμβαση υποδιαιρείται σε τμήματα: ναι
II.2)Περιγραφή
II.2.1)Τίτλος:
ΤΜΗΜΑ 16ο_PR_11333_PR32021
Αριθμός τμήματος: 16
II.2.2)Επιπλέον κωδικός(-οί) CPV38000000 Εξοπλισμός εργαστηριακός, οπτικός και ακριβείας (εκτός από γυαλιά)
42000000 Μηχανήματα βιομηχανικών εγκαταστάσεων
II.2.4)Περιγραφή της σύμβασης: