II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tilausajopalvelut 2021-2026 DPS, luokka 2. Vakiotilausajopalvelut, Sisäinen kilpailutus - Helsingin seurakuntayhtymä
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60140000 Bedarfspersonenbeförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Tarjouskilpailu koski vakiotilausajokuljetuksia Helsingin seurakuntien leiriläisille kaikkiin seurakuntien käyttämiin leirikeskuksiin. Tarjouskilpailu ei koskenut erikoisleirejä, kuten Lapin vaellusrippikoulut eikä ulkomaille suuntautuvia rippileirejä. Kilpailutus perustui Hanselin DPS-järjestelmään.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)60140000 Bedarfspersonenbeförderung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
Palvelut - 129836-2022
Suomi-Helsinki: Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
2022/S 050-129836
Ilmoitus tehdystä sopimuksesta
Hankintamenettelyn tulokset
Palvelut
Oikeusperusta:
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
60140000 Tilausmatkustajaliikenteen palvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
II.1.6)Osia koskevat tiedot
Tämä sopimus on jaettu osiin: kyllä
II.2)Kuvaus
II.2.1)Nimi:
Tilausajopalvelut
Osa nro: 1
II.2.2)CPV-lisäkoodi(t)
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Osa nro: 2
Osa nro: 3
Osa nro: 4
Osa nro: 5
Osa nro: 6
Osa nro: 7
Osa nro: 8
Osa nro: 9
Osa nro: 10
Osa nro: 11
Osa nro: 12
Osa nro: 13