Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: VVS_MOR_12_2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Stavba Stavba rieši výstavbu splaškovej kanalizácie v obci Moravany. Odpadové vody budú dopravované vybudovaným
potrubím do novovybudovanej ČOV v Bánovciach nad Ondavou.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch.