Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 133625-2020
Finlande-Espoo: Services de santé et services sociaux
2020/S 056-133625
Rectificatif
Avis d'information complémentaire ou avis rectificatif
Services
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Ikääntyneiden tehostetun palveluasumisen hankinta
Numéro de référence: 5450/2018
II.1.2)Code CPV principal
85000000 Services de santé et services sociaux
II.1.4)Description succincte:
Espoon kaupunki, Hangon kaupunki, Inkoon kunta, Kauniaisten kaupunki, Kirkkonummen kunta, Lohjan kaupunki, Perusturvakuntayhtymä Karviainen, Raaseporin kaupunki ja Siuntion kunta (jäljempänä myös Tilaaja) hankkivat ikääntyneiden tehostettua palveluasumista yksityisiltä palveluntuottajilta ilmoittautumispyynnössä ja sen liitteissä tarkemmin kuvatuin ehdoin.
Espoon kaupunki valmistelee hankinnan kaikkien Tilaajien puolesta, ja kukin tilaaja tekee hankinnan osalta oman päätöksen ja sopimuksen valittavien palveluntuottajien kanssa.
Lisätietoja on liitteessä 1. Ilmoittautumismenettelyn kuvaus sekä liitteessä 2. Hankinnan kohde ja palvelukonsepti.
Sopimus on toistaiseksi voimassa oleva.
Kaikki ilmoittautujat, jotka täyttävät ilmoittautumispyynnössä asetetut vaatimukset, valitaan palveluntuottajiksi.