Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Acord-cadru Produse de contrast pentru utilizare în radiologie
Numéro de référence: 3551942_2021_PAAPD1319995
II.1.2)Code CPV principal33696800 Produits de contraste à usage radiologique
II.1.4)Description succincte:
Produse de contrast pentru utilizare în radiologie.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari in a 3-a zi inainte de data limita stabilita pentru depunerea ofertelor.
Termenul limita pentru solicitarile de clarificari va fi de 10 zile inainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Iopamidolum 370sol.inj.755.3mg/ml-50ml
Lot nº: 2
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33696800 Produits de contraste à usage radiologique
II.2.4)Description des prestations:
Cantitatea minima-maxima acord-cadru=200-2880 flacoane.Cantitatea minima-maxima contract subsecvent = 1-200 flacoane.Valoarea celui mai mare contract subsecvent = 10664 lei
Iohexolum sol.inj.350mg I/ml-50ml
Lot nº: 4
Cantitatea minima-maxima acord-cadru=200-3600 flacoane.Cantitatea minima-maxima contract subsecvent = 1-200 flacoane.Valoarea celui mai mare contract subsecvent = 8969.8 lei
Acidum Gadotericum 0.5mmoli/ml-20ml
Lot nº: 5
Cantitatea minima-maxima acord-cadru=2-500 flacoane.Cantitatea minima-maxima contract subsecvent = 1-2 flacoane.Valoarea celui mai mare contract subsecvent = 192.64 lei
Iopamidolum 370 sol.inj.755.3mg/ml-100ml
Lot nº: 1
Cantitatea minima-maxima acord-cadru=200-3600 flacoane.Cantitatea minima-maxima contract subsecvent = 1-200 flacoane.Valoarea celui mai mare contract subsecvent = 20946 lei
Iohexolum sol.inj.350mg I/ml-100ml
Lot nº: 3
Cantitatea minima-maxima acord-cadru=200-3600 flacoane.Cantitatea minima-maxima contract subsecvent = 1-200 flacoane.Valoarea celui mai mare contract subsecvent = 17097 lei