Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Pravna podlaga:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
NABAVA OPERACIJSKEGA MIKROSKOPA
Referenčna številka dokumenta: 460-69-(807202)2021-2
II.1.2)Glavna koda CPV33160000 Operacijska tehnika
II.1.4)Kratek opis:
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV33160000 Operacijska tehnika
II.2.4)Opis javnega naročila: