II.1)Étendue du marché
II.1.2)Code CPV principal33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
II.1.4)Description succincte:
Prekių kiekiai nurodyti II.B priede
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lašinimo sistemos, skirtos turimoms AGILIA VP MC pompoms
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33141000 Consommables médicaux autres que chimiques à usage unique et consommables hématologiques
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix
Didelės tėkmės sistemai Airvo 2 tinkamos vienkartinės priemonės
Lot nº: 2
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 3
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 4
Vienkartinis laringoskopas
Lot nº: 5
Vienkartinis video laringoskopas
Lot nº: 6
Kvėpavimo kontūro sistema prie DPV Covidien Puritan Bennett 560
Lot nº: 7
Slėgio matavimo linija prie DPV Covidien Puritan Bennett 560 kontūro sistemos
Lot nº: 8
Enterinio maitinimo sistemos, tinkamos turimoms Kangaroo epump maitinimo pompoms
Lot nº: 9
Dirbtinės plaučių ventiliacijos aparatui BELLAVISTA tinkančios vienkartinės priemonės
Lot nº: 10
Iškvepiamųjų dujų monitoringo linija
Lot nº: 11
Dantų šepetėlis su 0.12%14ml chlorheksidino ampule
Lot nº: 12
Burnos priežiūros priemonė (jautriai burnos gleivinei)
Lot nº: 13
Bužas apsunkintai intubacijai
Lot nº: 14
Intubacijos kateteris su pravedėju ir adapteriu
Lot nº: 15
II.2.1)Intitulé:Lot nº: 16
Poetapinės ekstubacijos rinkinys
Lot nº: 17
Pravedėjai, skirti sunkiai intubacijai
Lot nº: 18
Uždara siurbimo sistema, Ch16
Lot nº: 19
Veido kaukės neinvazinei ventiliacijai
Lot nº: 20
Centrinės venos kateterizavimo rinkinys
Lot nº: 21
Laikino širdies stimuliatoriaus rinkinys
Lot nº: 22
Infuzinės sistemos rinkinys tūrinėms pompoms (aitecs 3017)
Lot nº: 23