Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
SaaS oplossing ten behoeve van financiële administratie
Numéro de référence: HK202106-PRJ-2100252
II.1.2)Code CPV principal72260000 Services relatifs aux logiciels
II.1.4)Description succincte:
De gemeente wenst een overeenkomst aan te gaan met één partij voor het ter beschikking stellen van een SaaS oplossing ten behoeve van de financiële administratie inclusief de implementatie en het technisch beheer. De opdracht is tot in detail vastgelegd in het programma van eisen (PvE).
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)48440000 Logiciels d'analyse financière et logiciels comptables
II.2.4)Description des prestations:
De opdracht omvat de implementatie van het pakket, training van werknemers, licentie kosten (120 licenties) en mogelijk consultancy uren.