Lieferungen - 139201-2022
Ungarn-Debrecen: Server
2022/S 053-139201
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Szerverek beszerzése
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000317922022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
48820000 Server
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Szerverek beszerzése az OPUS TITÁSZ Zrt. részére.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Az ajánlatkérés összesen 8 db szerverre + 2 db opcionális szerverre vonatkozik, 4 konfigurációra kérünk ajánlatot
- 1 db szerver - 2x40 core Platinum Intel CPU, 2 Tbyte DRAM, 4 Tbyte PMEM (opcionális)
- 4 db szerver - 2x32 core Platinum Intel CPU, 1 Tbyte DRAM, 2 Tbyte PMEM
- 4 db szerver - 2x24 core Intel Gold CPU, 512 Gbyte DRAM, 1 Tbyte PMEM
- 1 db szerver - 2x16 core Intel Gold CPU, 512 Gbyte DRAM, 1 Tbyte PMEM (opcionális)
A részletes, specifikált konfiguráció és ajánlatkérésre vonatkozó minta a mellékletben található.
Ha a szerver üzemszerű, megfelelő működéséhez a felsoroltakon kívül további alkatrészek is szükségesek, akkor azt az ajánlatban szerepeltetni és szállítani kell.
Az árajánlatnak tételesen, termékkódokkal, alkatrész és szolgáltatás szinten kell tartalmaznia az árakat az árajánlat mintának megfelelően.
A megajánlott konfigurációknak azonos gyártótól kell származniuk!
Elvárt garantált hibaelhárítási szolgáltatások:
A hiba elhárítását a gyártónak a riasztástól számított 24 órán belül kell elvégezni
o 7/24 bejelentési és call home funkció
o 24 óra alatt garantált hibaelhárítás,
o garancia időtartama: 5 év
A gyártói garancia szolgáltatásnak a gyártó termék azonosítóval ellátott szolgáltatása legyen.
Az Ajánlatkérő jelenleg a Lenovo Xclarity szerver management rendszerét használja. Más gyártó management rendszerének bevezetése új management rendszerrel kapcsolatos szakmai kompetenciák kiépítését teszi szükségessé. A napi üzemeltetés során 2 vagy több gyártó management rendszerének üzemeltetése, pl. különböző gyártók által kiadott frissítések kezelése többlet humánerőforrást és költségráfordítást igényel és olyan kompatibilitási problémákat vethet fel, amely Ajánlatkérő, mint közszolgáltató üzembiztonságát veszélyeztetheti. Ennek kockázatát és költségét az Ajánlatkérő az értékelés során a felhívás II.2.5.) pontjában foglalt minőségi szempont szerint figyelembe veszi.
Ajánlatkérő által alkalmazni kívánt Linux / HANA alapú SAP rendszerek esetében az optimális és kiszámítható működésének biztosításához az Intel architektúrájú konfigurációk beszerzése szükséges a gyártói tájékoztatások és ajánlások alapján Pl. a SAP honlapján elérhető „minta” konfigurációk között (Certified and Supported SAP HANA® Hardware Directory) csak ilyenek találhatóak, így Ajánlatkérő beszerzési igénye is erre irányul.
A közbeszerzés tárgyának egyértelmű és közérthető meghatározása szükségessé teszi a meghatározott gyártmányú, eredetű, típusú dologra való hivatkozást. A 321/2015.(X.30.) Korm. rendelet 46.§ (3) alapján minden ilyen hivatkozás esetén a „vagy azzal egyenértékű” kifejezést is a hivatkozás részeként kell érteni.
*A konfigurációk szerinti helyettesítő termék szerepeltetése esetén a termék pontos megnevezése szükséges.