Lieferungen - 140701-2023
Polen-Lublin: Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
2023/S 048-140701
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 3 zadania (części) tj. produkty dla niemowląt, mrożonki, świeże warzywa i owoce do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie w okresie 8 m-c
Referenznummer der Bekanntmachung: MZŻ.253-1/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
03200000 Getreide, Kartoffeln/Erdäpfel, Gemüse und Obst
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa żywności z podziałem na 3 zadania (części) tj. produktów dla niemowląt, mrożonek i świeżych warzyw i owoców do dziewięciu placówek Miejskiego Zespołu Żłobków w Lublinie, odpowiadającym szczegółowo normom branżowym i ogólnej normie handlowej określonej w obowiązujących przepisach prawa. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych (na każdą część tj. na 3 części). Za ofertę częściową uważa się ofertę złożoną na pełny asortyment dla danej części. Na każdą część zostanie podpisana odrębna umowa z Wykonawcą którego oferta uzyskała najwyższą liczbę punktów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w kosztorysie cenowym.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 552 404.82 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktó dla niemowląt
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse
15800000 Diverse Nahrungsmittel
15880000 Besondere Nahrungsmittel
15893100 Lebensmittelmischungen
15894000 Verarbeitete Lebensmittel
41110000 Trinkwasser
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Sukcesywna dostawa szacowanego poniższego asortymentu:
Woda mineralna niskosodowa, niskozmineralizowana, posiadająca pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka op. max 2l l 6000
Kaszka mleczna bez dodatku cukru zawierająca gluten po 6,8,10 m-cu- max 250g kg 4
Kaszka bezmleczna bez dodatku cukru zawierająca gluten po 6,8,m-cu- max op. 250g kg 4
Kaszka mleczno-ryżowa o różnych smakach po 6,9,12 m-cu -op. max 250g kg 55
Kaszka bezmleczna owocowa po 6,9 m-cu - op. max 250g kg 10
Kaszka bezmleczna ryżowa bezglutenowa po 6 m-cu o różnych smakach op. max 250g kg 25
Kaszka bezmleczna zbożowa zawierająca gluten, różne smaki op. max 250g kg 30
Kleik ryżowy, bezmleczny, po 4 miesiącu życia, bez dodatku cukru op. max 250g kg 4
Mleko modyfikowane bezglutenowe z przeznaczeniem dla: niemowląt do 6 miesiąca życia lub dla niemowląt i dzieci po 6. miesiącu życia lub dla dzieci po 1 roku życia op. max 800g w składzie m.inn. Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, olej kokosowy zawierająca błonnik GOS/FOS kg 900
Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne op. max 800g kg 2
Mleko modyfikowane pro dla dzieci 1,2,3 op. max 800g kg 2
Mleko modyfikowane dla dzieci hypoalergiczne HA1; HA2 op. max 800g kg 2
Mleko modyfikowane dla dzieci 1,2,3,4 op. max 800g w składzie m.inn. Laktoza z mleka, odtłuszczone mleko w proszku, olej palmowy, olej kokosowy, zawierające oligosacharyd mleka kobiecego 3’GL oraz oligosacharydy GOS/FOS 9:1 kg 2
Mleko modyfikowane dla dzieci hipoalegriczne HA 1,2; a także przeciw ulewaniu AR op. max 800g kg 2
Nektar przecierowy dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - różne smaki op. max 1l l 557
Nektar klarowny dla niemowląt po 4,6, miesiącu życia (bez cukru, konserwantów, sztucznych barwników) - różne smaki op. max 1l l 557
Mleko modyfikowane sojowe posiadające w składzie m.inn. syrop glukozowy, oleje roślinne, izolat białek sojowych, op. max 800g kg 2
Produkt zbożowy bezglutenowy, bezlaktozowy, bezsojowy dla niemowląt po 4 miesiącu życia z dodatkiem mączki świętojańskiej op. max 800g kg 2
Dostawa mrożonek
Los-Nr.: 2
15331170 Tiefgekühltes Gemüse
15332100 Verarbeitetes Obst
15896000 Tiefkühlprodukte
Brokuły mrożone, różyczki, op. max.3,0 kg kg 400
Cukinia mrożona kostka, - op. max. 3,0kg kg 100
Dynia jadalna, kostka, - op. max. 3,0kg kg 300
Fasolka szparagowa żółta, zielona, cięta,- op. max. 3,0 kg kg 500
Groszek zielony, mrożony, - op. max 3,0 kg kg 300
Kalafior mrożony, różyczki, - op. max 3,0 kg kg 350
Marchewka mrożona , mini- , op. max 3,00 kg kg 400
Marchewka mrożona, kostka, - op. max 3,0 kg kg 50
Szpinak mrożony liść, porcjowany, op. max 3,0 kg kg 400
Włoszczyzna mrożona, paski, op. max 3,0 kg kg 200
Borówka amerykańska mrożona op. max 3,0 kg kg 125
Jagody czarne, - op. max 3,0 kg kg 450
Maliny mrożone, -, op. max 3,0 kg kg 450
Mieszanka kompotowa, bez pestki, skład 100% owoców w różnych proporcjach, op. max 3,0 kg kg 800
Porzeczki czarne, , op. max 3,0 kg kg 200
Truskawki mrożone, op. max 3,0 kg kg 800
Wiśnie b/p, op. max 3,0 kg kg 500
Dostawa świeżych warzyw i owoców
Los-Nr.: 3
03212000 Kartoffeln/Erdäpfel und Trockengemüse
03212100 Kartoffeln/Erdäpfel
03221000 Gemüse
03222000 Früchte und Nüsse
Botwinka -kl.I, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, szt 200
Brokuł , kl.I, cały z ładnie wykształconą różą w jednolitym kolorze zielonym, bez przebarwień, o świeżym wyglądzie, bez uszkodzeń mechanicznych, mrozowych, bez oznak gnicia, chorób grzybowych lub śladów po szkodnikach, min. waga sztuki 500 g szt 1350
Burak ćwikłowy- kl.I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. kg 1150
Cebula – luz, kl.I, wielkość 50-70 mm, cała – bez uszkodzeń, czysta – bez zanieczyszczeń, bez szklistej, mięsistej łuski, wystarczająco wysuszona, jędrna, bez pustej i twardej szyjki, bez szkodników i uszkodzeń przez szkodniki, bez obcych zapachów i posmaków, suchy szczypior ucięty lub ukręcony o długości max 6 cm, bez widocznego na zewnątrz wyrastającego szczypioru, praktycznie bez korzeni kg 800
Cebula czerwona, kl. I, zdrowa, czysta, bez uszkodzeń, ścisła, dojrzała, bez plam gnilnych, jednolita odmianowo, niezmarznięta, szyjka zaschnięta, łuska sucha niepopękana kg 10
Cukinia, kl. I, całe, z szypułką, która może być lekko uszkodzona, o świeżym wyglądzie, jędrne, zdrowe; nie dopuszcza się cukinii z objawami gnicia lub takiego zepsucia, które czynią je niezdatnymi do spożycia, bez uszkodzeń spowodowanych przez owady i inne szkodniki, bez pustych komór, bez pęknięć, czyste, praktycznie wolne od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, wystarczająco rozwinięte, bez nadmiernie rozwiniętych nasion, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków. kg 800
Czosnek polski- główka, kl.I zdrowy; nie dopuszcza się czosnku z objawami zepsucia lub z takimi zmianami, które czynią go niezdatnym do spożycia, praktycznie wolny od szkodników, wolny od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, czysty, praktycznie wolny od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, jędrny, wolny od uszkodzeń spowodowanych działaniem mrozu i i słońca, wolny od widocznych na zewnątrz oznak wyrośnięcia, wolny od nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, wolny od obcych zapachów i/lub smaków szt 430
Dynia jadalna , kl.I, całe, bez ran powstałych podczas zbioru lub pakowania, jędrne, bez objawów zwiędnięcia, zdrowe, bez objawów zapatrzeń, zmarznięcia i gnicia , bez szkodników i śladów po szkodnikach, czyste, bez obcych zanieczyszczeń, bez grudek ziemi, prawidłowo wykształcone, bez zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i smaków. kg 90
Fasolka szparagowa żółta, zielona, kl. I cała, zdrowa, nie dopuszcza się fasoli z objawami gnicia lub zepsucia, które czynią ją niezdatną do spożycia, czysta, praktycznie wolna od jakichkolwiek widocznych zanieczyszczeń obcych, o świeżym wyglądzie, praktycznie wolna od szkodników, wolna od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i/lub smaków, kg 64
Kalafior kl. I , o zwięzłej budowie, wolne od uszkodzeń, zdrowe, bez objawów zepsucia, czyste, bez zanieczyszczeń, dobrze wykształcone, jędrne, o świeżym wyglądzie, wolne od szkodników i od uszkodzeń spowodowanych przez szkodniki, bez nadmiernego zawilgocenia powierzchniowego, bez obcych zapachów i posmaków, o jednolitej białej lub lekko kremowej barwie, liście kalafiorów powinny być świeże, min. waga sztuki 500g szt 920 i pozostały asortyment szczegółowo określony w załączniku nr 2 do SWZ