II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Osobné ochranné pracovné prostriedky pre R-kategóriu
Referenčné číslo: 3798/2021/150
II.1.2)Hlavný kód CPV18100000 Pracovné odevy, špeciálne pracovné odevy a doplnky
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie tovaru - osobných ochranných pracovných prostriedkov, pracovných odevov, obuvi, rukavíc a pomôcok určených pre potreby zamestnancov (R-kategórie) organizačných zložiek LESOV Slovenskej republiky, š.p. v rámci plnenia povinnosti verejného obstarávateľa v zmysle ust. zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytovať zamestnancom potrebné účinné osobné ochranné pracovné prostriedky. Dodanie tovaru sa požaduje vrátane všetkých nákladov spojených s dodaním (dopravou), vrátane balenia a vyloženia na určené miesto dodania.
Zákazka je delená na ČASTI:
ČASŤ č. 1 - Ochranné pracovné odevy (oblečenie)
ČASŤ č. 2 - Ochranná pracovná obuv
ČASŤ č. 3 - Ochranné pracovné rukavice
ČASŤ č. 4 - Ochranné pracovné pomôcky
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 721 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Ochranné pracovné odevy (oblečenie)
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV18110000 Pracovné odevy
35113490 Ochranný plášť
18114000 Kombinézy
18331000 Tričká s krátkym rukávom
35113440 Reflexné vesty
18444000 Ochranné pokrývky hlavy
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je dodanie tovaru s názvom ochranné pracovné odevy (oblečenie).
Bližšia špecifikácia a informácie sú uvedené v časti B. OPIS PREDMETU ZÁKAZKY a Prílohe č. 11 súťažných podkladov.
II.2.2)Dodatočné kódy CPV18830000 Ochranná obuv
18831000 Obuv so zabudovaným kovovým chráničom špičky
18812200 Gumové čižmy
18816000 Galoše
Predmetom zákazky je dodanie tovaru s názvom ochranná pracovná obuv.
Ochranné pracovné rukavice
Časť č.: 3
II.2.2)Dodatočné kódy CPV18141000 Pracovné rukavice
Predmetom zákazky je dodanie tovaru s názvom ochranné pracovné rukavice.
Ochranné pracovné pomôcky
Časť č.: 4
II.2.2)Dodatočné kódy CPV18444000 Ochranné pokrývky hlavy
18444111 Ochranné prilby
18443330 Kukly
33735100 Ochranné okuliare
18142000 Štítky (tienidlá) na ochranu zraku
32342100 Slúchadlá
32342200 Slúchadlá do ucha
35814000 Plynové masky
42514320 Plynové filtre
39525200 Filtračné prvky z textílie
Predmetom zákazky je dodanie tovaru s názvom ochranné pracovné pomôcky.