Lieferungen - 146032-2023
Submission deadline has been amended by:  237162-2023
Polen-Sułów: Wasserzähler
2023/S 050-146032
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Sulów"
Referenznummer der Bekanntmachung: RR.271.5.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
38421100 Wasserzähler
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wraz z montażem wodomierzy, zasuw sieciowych oraz systemu zdalnego odczytu, która jest realizowana w ramach zadania „Modernizacja sieci wodociągowej na terenie Gminy Sułów"
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213000 Personalcomputer
32344210 Funkausrüstung
38421000 Durchflussmessgeräte
45332200 Wasserinstallationsarbeiten
48510000 Kommunikationssoftwarepaket
45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1. Wymianę zasuw na sieci wodociągowej, w tym:
a) demontaż istniejących zasuw,
b) zakup i montaż 245 szt. zasuw sieciowych wraz z niezbędnym osprzętem,
c) wykonanie robót ziemnych (wykopów, zasypek), które są niezbędne do przeprowadzenia wymiany zasuw,
d) przeprowadzenie próby szczelności,
e) dezynfekcja zamontowanych zasuw,
2. Wymianę wodomierzy na wodomierze z odczytem radiowym, w tym:
a) demontaż istniejących wodomierzy
b) zakup i montaż 300 szt. wodomierzy z systemem odczytów radiowych
c) wymiana zaworów odcinających
d) wymiana zaworów antyskażeniowych
e) dostawę zestawu komputerowego wraz z oprogramowaniem.
f) dostawę sytemu zdalnego odczytu.
Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do SWZ